KLUB SCHIZOFRENIA ZAKOŃCZYŁ DZIAŁALNOŚĆ 11 PAŹDZIERNIKA 2014 ROKU.

OFICJALNE OŚWIADCZENIE:

Po wielu miesiącach zmagań z sąsiadami, którzy nie respektują świata rock’n’roll, tworzonego wspólnie przez nas nie tylko w muzyce ale również sztuce i kulturze osobistej! której to kultury niestety im nie raz brakowało m.in.chrzcząc Was kubłami wody przed naszym klubem…wyłączając nam prąd w czasie koncertów… żyjąc w przekonaniu iż rock to zło a panowie w długich włosach mają kopyta i pachną siarką! Niestety musimy dać za wygraną… aby uniknąć płonących stosów przed klubem.Przegrywamy również z siłą wyższą,która chcąc pozbyć się problemu przeszła na stronę tzw. naszego wroga pokazując nam środkowy palec!

 

————————————————————————————————–

Klimatyczne miejsce z muzyką alternatywną tworzone przez LUDZI dla LUDZI. Organizujemy sporo EVENTÓW, KONCERTÓW, JAM SESSION, KARAOKE z nagrodami. Jesteśmy organizatorami konkursu ZAGRAJ A CIĘ USŁYSZĄ!

Cały wystrój oraz meble w 90% robione ręcznie przez rzeszę niezwykle zaangażowanych młodych ludzi, z których każdy oddał cząstkę swojego serca. Niepowtarzalne przedmioty, obrazy i zdjęcia. Miejsce spotkań wszelakich kultur i artystycznych nurtów.
Zapraszamy serdecznie! Bawcie się dobrze w naszym wyjątkowym lokalu popijając lane i butelkowe piwa regionalne.