LOKAL ZAKOŃCZYŁ DZIAŁALNOŚĆ W 2014 ROKU. 

 

Że będzie miło i pozytywnie, że wyjątkowa atmosfera, świetne drinki to nie pierwsze takie promo.

Ale Masada ma być efektem artystycznych poszukiwań pomiędzy różnymi biegunami muzycznymi czerpiąc z nich wszystko co najlepsze, co inspirujące i wysmakowane.

Jazzowy feeling, głębia ambitnego fusion, soulowa harmonia, broken beatowe brzmienia, tanga argentyńskie, a nawet brazylijsko-kubańskie barwy zestawione będą w gustownych proporcjach. Muzyka brzmi swobodnie i wielowymiarowo, dostarczając bywalcom wielu wrażeń.

Masada poszukuje sposobów na wzmocnienie złożoności i znaczenia sceny wielkomiejskiej poprzez indywidualne i twórcze spojrzenie na kulturę muzyczną, plastyczną, fotograficzną. Zestawianie kontrastów, skupienie elementów muzycznych wytwarza krajobraz dobrego wydarzenia i przyjemnego doświadczenia miejskości.

Masada podejmuje celowe działania podnoszące estetykę i tworzące przestrzeń sprzyjającą zabawie i rozrywce. Szczególnie teraz, gdy następuje wzrost degustowania różnych form kulturowych, pragniemy wpływać na stymulowanie tego trendu, na poznawanie przejawów innych kultur i coraz to nowe poszukiwania.

Masada zajmuje dużą powierzchnię w narożnej kamienicy na krakowskim Kazimierzu, przy ulicy Skawińskiej 2 /róg ulicy Krakowskiej/.

Oczekujemy pogodnych i ciekawych, miłych gości.

Z A P R A S Z A M Y codziennie oprócz niedziel od 18:00  do 02:00.

Mile Stone Jazz Club jest gwarancją udanego wieczoru przy dźwiękach żywej improwizacji, która nabiera szczególnego charakteru zarówno dzięki reakcjom zatopionej w stylowych fotelach publiczności, jak i klimatycznemu półmrokowi…

Scena: 30 m2

Nagłośnienie: Powermixer Yamaha 16-kanałowy, kolumny JBL – 400W

Akustyk: nie ma

Światło: 

Koncerty: Najchętniej środa, czwartek dla większych zespołów weekendy.

Muzyka: Rock, Jazz, Pop, Elektroniczna, Reggae, Rap, Blues, Soul World Music