KSM #1Pierwszy koncert Krakowskiej Sceny Muzycznej, który dzisiaj nazywamy „narodzinami”, odbył się 14.06.2011. Został przygotowany zupełnie spontanicznie, praktycznie w ciągu dwóch tygodni od decyzji o jego zorganizowaniu. Nie istniała wówczas stała „ekipa KSM”, co zresztą widać po jakości plakatu.

Drogą głosowania na profilu FB zostało wybrane 7 zespołów. Początkowo miało być ich mniej, jednak okazało się, że zainteresowanie koncertem przerosło nasze oczekiwania i trzeba było nieco rozszerzyć formułę.

I tak oto niechcący ustanowiliśmy zasady zabawy na następne lata – dużo zespołów, grających krótkie sety, prezentujących przeróżną muzykę będącą przekrojem przez krakowskie trendy.

Już od samego początku udało się wciągnąć we współpracę kilka firm, które do dzisiaj w jakimś stopniu są „z nami”: Skład Muzyczny nadal jest naszym sponsorem głównym, Sennheiser nadal wspiera nas sprzętem.

Impreza zgromadziła na publiczności około trzystu osób, co było całkiem niezłym początkiem zabawy w organizację koncertów.


ZESPOŁY

Hatbreakers
– Restauracja
Cinemon
Dr Zoydbergh
Uda
Thaim
Straight Jack Cat

RELACJA VIDEO

[youtube_sc url=”VOnnRBGRQQo”]

FOTO

[print_gllr id=13249 display=short]

LINKI

WYDARZENIE NA FB – oficjalne wydarzenie na facebooku