Miejsce: Kwadrat
Cena biletu: 15
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: https://www.facebook.com/events/821828464825430/

Rezerwujcie czas 7-go maja, bo właśnie wystartowała XI edycja Wyborów Najmilszej Studentki oraz Super Studenta UEK, która będzie miała miejsce w Klub Kwadrat!

Tego dnia 5 studentek i 5 studentów zmierzy się ze sobą w kilku konkurencjach opartych na kreatywności, śmiechu oraz błyskotliwości, aby otrzymać zaszczytny tytuł ​Najmilszej Studentki i Super Studenta Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Nie może Was zabraknąć, bo to właśnie Wy wraz z niepowtarzalnym Jury wybierzecie naszych zwycięzców!
Aby wieczór jeszcze trwalej zapisał się w Waszej pamięci, zwieńczeniem wyborów będzie fantastyczny koncert!

Jesteś gotów na wieczór pełen wrażeń?
Kliknij “wezmę udział” i niczego nie przegap!

Gwiazda:
Rasmentalism
Rasmentalism to duet: Ras i Ment XXL. Działają wspólnie od ponad dekady. W tym czasie stworzyli siedem albumów i przemierzyli kraj grając setki koncertów w wielu polskich miastach i na największych festiwalach (Open’er, Miejskie Granie, Up To Date, Kraków Live Festival). Do tej pory w ramach zespołu, jak i poza nim – Ras pisząc teksty i udzielając gościnnie wokalu, Ment tworząc duet Flirtini – współpracowali z najważniejszymi polskimi artystami.
Wśród nich są m.in.: Dawid Podsiadło, Taco Hemingway, Natalia Nykiel, Otsochodzi,Bitamina, Kamp!, xxanaxx, Piotr Zioła, Sokół, Mrozu i wielu innych.Ostatni album “Tango” ugruntował gatunkową otwartość i silną pozycję zespołu na muzycznej mapie.
“Escape Room” to najnowszy singiel zespołu, promujący album, który ukaże się w 2019 roku nakładem Asfalt Records.

Bilety:
Klub Studencki zaUEK
Biletomat.pl – bilety online