Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/842906875913561

Prawdopodobnie większość z nas wie, że muzyka, podobnie jak, czytanie książek, ma potężny wpływ na nasz osobisty rozwój. Znana powszechnie jest także – muzykoterapia – dziedzina posługująca się muzyką w celu przywracania zdrowia lub poprawy funkcjonowania osób z różnorodnymi problemami natury emocjonalnej, fizycznej lub umysłowej.

Nasze najbliższe spotkanie w ramach „Akademii mózgu” dotyczyć będzie problemów natury emocjonalnej i umysłowej a dokładniej terapii muzyką w zaburzeniach snu, zasypiania, depresji czy napadach niepokoju.

Spotkanie o charakterze otwartym poprowadzi licencjonowany specjalista neurofizjologii klinicznej – Danuta Andrzejak. W trakcie spotkania odbędzie się pokaz EEG (Instytut of biofeedback and Noo-psychosomatic) podczas którego zobaczymy jak reaguje nasz mózg poddany działaniom fal dźwiękowych.
Serdecznie zapraszamy!

13 marca // wtorek
G. 18.00
Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
ul. Papiernicza 2, Kraków
Wstęp wolny!

Danuta Andrzejak – licencjonowany specjalista EEG, członek Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym w takich placówkach jak: WSSD im. św. Ludwika, SCDZ Medicina, KSS im. JP II, CM LUX MED. Współpracowała w latach 2002-2012 z Uniwersytetem w Cambridge
przy programie – „Wpływ muzyki na zdrowie człowieka – znaczenie stanu alfa”. Brała udział ł w konferencjach związanych z tym tematem m.in. w Sympozjum Alphamusic w Sydney w 2012r.