Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/200721783848237

Coen Molenaar (Holandia) – piano

David de Marez Oyens (Holandia) – kontrabas

Enrique Firpi (Urugwaj)– perkusja

*bilety: 25/30 pln

„ ….każdy utwór pobudza emocje mocnym groove’m, porywa serce i umysł… Bardzo mi się podoba ta muzyka!”

Randy Brecker

„Ekscytujące połączenie Keitha Jarretta, Gonzalo Rubalcaby, Vijaya Ayera i Brada Mehldaua”

Powiązanie południowoamerykańskich rytmów i harmonii z tradycyjnym jazzem, bluesem i soulem zaowocowało lirycznymi, impresjonistycznymi kompozycjami. Ich melancholijne, ale i radosne aranżacje, klasyczne struktury akordowe i kontrapunkt, energia i autentyczny, mocny groove nadają tradycyjnemu, jazzowemu The New Conrad Miller Trio nowy wymiar i koloryt.

„Różnorodny muzyczny wkład trzech instrumentalistów tego akustycznego trio fortepianowego przekłada się na oryginalne zestawienie stylów i nastrojów.”

Coen i Enrique grają od lat z amerykańską wokalistką Deborah Carter, zaś David i Coen wciąż wspólnie koncertują z legendarnym Janem Akkermanem. Zainteresowanie Davida porywającymi rytmami world music znakomicie łączy się z bogatym światem rytmu Enrique. Marzenie muzyków, by występować razem spełniło się, gdy niemiecka wytwórnia płytowa Mochermusic zaprosiła ich do nagrania płyty. Tak powstał ich wspólny album Sounding Silence, który muzycy będą promować podczas trasy koncertowej w Polsce, składającej się z 6 koncertów.

http://www.conradmillertrio.com/