Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/1714982068546418

Knock Out Productions, BIG idea oraz Live2Listen zapraszają na dwa koncerty The Game’a w Polsce, w trakcie których kalifornijski raper będzie promować swój dziewiąty studyjny album.
Artysta wystąpi 2 marca 2018 roku w krakowskim klubie Studio https://www.facebook.com/events/1714982068546418/ oraz dzień później, 3 marca w warszawskiej Progresji https://www.facebook.com/events/502171183498434/
Bilety już dostępne! Do nabycia on-line https://sklep.knockoutprod.net/ (druki kolekcjonerskie)
120 zł – przedsprzedaż, 140 zł – w dniu koncertu.
The Game powraca do Europy! Podczas wiosennych koncertów, raper promować będzie swój dziewiąty album, zatytułowany „Westside Story”, za którego produkcję ma być odpowiedzialny sam Dr. Dre, nawiązując tym samym do klasyków takich jak „How We Do” czy właśnie tytułowe „Westside Story”.
Wśród gości na nowym albumie pojawią się Kendrick Lamar, Young Thug i Jeremih.
The Game wystąpi w Polsce z pełnym zespołem, a podczas bardzo energetycznego występu usłyszymy zarówno nowy materiał, jak i największe przeboje artysty – od „Hate It or Love It” przez „One Blood” i „Ali Bomaye” po „100”.
THE GAME (USA) jest multiplatynowym raperem, aktorem Motion Picture i właścicielem Blood Money Entertainment, wielokrotnie nominowanym do nagrody Grammy. Pochodzi z części Los Angeles, nazywającej się Compton, gdzie jako dzieciak obserwował na własne oczy narodziny gangsta rapu z Zachodniego Wybrzeża USA oraz zamieszki w Mieście Aniołów po zabójstwie Rodneya Kinga.
Oprócz tego, że świetnie rapuje, Jayceon Terrell Taylor, bo tak naprawdę nazywa się The Game, jest też utalentowanym aktorem, mającym na koncie kilka głównych ról filmowych.
Kariera i sukcesy The Game’a przypadają na XXI wiek i zaczęły się dzięki temu, że jego talent dostrzegł sam Dr. Dre i podpisał z nim kontakt. W 2002 roku ukazał się debiutancki mixtape rapera, zatytułowany „You Know What It Is Vol. 1”. Dzięki niemu The Game podpisał papiery z należącą do legendy hip-hopu wytwórnią Aftermath Records. Z jej logo w 2005 roku pojawił się debiutancki album „The Documentary”. Numer jeden na „Billboardzie” plus podwójna platyna w USA, katapultowały rapera do mainstreamowej ekstraklasy. Od tej pory żaden jego studyjny album nie dotarł poniżej szóstego miejsca w Ameryce, a jeszcze dwa, „Doctor’s Advocate” i „The R.E.D. Album”, powtórzyły wyczyn debiutu i zameldowały się na pierwszym miejscu na „Billboardzie”.
The Game nie jest grzecznym chłopcem. Miał powiązania z gangami (odmówiono mu za to kiedyś wjazdu do Kanady), parokrotnie stawał przed sądem, był skazany za seksualną napaść. Od kilku lat wymiar sprawiedliwości nie ma z nim jednak wiele wspólnego. W 2016 roku raper wydał płytę „1992”, mocno autobiograficzną, wyprodukowaną przez nigeryjskiego producenta Bongo i niemal całkowicie pozbawioną featuringów. Ten materiał The Game będzie promować w Polsce.
Poprzednią wizytą w naszym kraju raper był zachwycony. „Pierwszy raz w Polsce i zdecydowanie mogę powiedzieć, że była to najlepsza publika, jakiej doświadczyłem w swoim życiu. Ciężko będzie to przebić! Nigdy nie zapomnę miłości, którą mi daliście” – pisał wówczas na Twitterze.
Tym razem zapewne napisze coś podobnego.
Sprawdź, jeśli lubisz: N.W.A., 50 Cent, Ice Cube, Dr. Dre, Nas, Snoop Dogg, 2Pac…
http://www.comptongame.com/
https://www.facebook.com/thegame

THE GAME (USA)
Kiedy: 2 marca (piątek) 2018
Gdzie: Kraków @ Studio, ul. Budryka 4
Bilety: 120 zł – przedsprzedaż, 140 zł – w dniu koncertu
https://www.facebook.com/events/1714982068546418/
Kiedy: 3 marca (sobota) 2018
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 120 zł – przedsprzedaż, 140 zł – w dniu koncertu
https://www.facebook.com/events/502171183498434/
Bilety na koncert dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
Oraz: Eventim, Going, http://www.big-idea.eu/
Zapraszają
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.instagram.com/knockoutprod
BIG idea
Live2Listen