Miejsce: Awaria
Cena biletu: 0
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: https://www.facebook.com/events/850471182005363/

Po zimowej przerwie The Awarians wraca na scenę do miejsca swego powstania, czyli krakowskiego Klubu Awaria!
Zobaczymy się w nowym, choć starym składzie (sic!), z nowymi piosenkami (sic2!) i oczywiście hitami, które już znacie, okraszonymi improwizacjami, które poniosą nas i Was w kosmiczne przestrzenie muzyczne.
Ale żeby atrakcji było nie mało przed nami, pierwszy raz EVER, ze swoimi piosenkami zagra nowy Krakowski band – OSMA. Ogromnie nam miło, że to akurat nas wybrali do współdzielenia sceny. Nie możemy się doczekać ♥
Ogromnie się cieszymy, że znów dla Was zagramy – do zobaczenia już wkrótce!

24.05.2019, Klub Awaria, 22:00
Tickets: FREE!

Kilka słów o nas:
The Awarians to silna reprezentacja lokalnej sceny muzycznej. Szóstka muzyków pod przewodnictwem charyzmatycznego Amerykanina Christophera B. Gray, który z łatwością przechodzi od melorecytacji przez śpiew do rapu. Wybuchowa mieszanka temperamentów i muzycznych inspiracji. Sięgają po najróżniejsze gatunki od alternatywnego rocka po jazz, techno i funk. Nie stronią od zamierzonego kiczu i trudnych tematów.

Skład zespołu:
Christopher B. Gray – voc
Alex Clov – sax
Mikołaj Spendel – bass
Kasia Bobik – (PREMIERA!!) drums, voc
Sara Mikuła-Spendel – voc
Maciek Klima – guitar

SUPPORT: OSMA
OSMA to projekt muzyczny powołany do życia pod koniec wakacji 2018 roku w Krakowie. Sięga w głąb otwartych przestrzeni, na palcach wyciąga się ku skalistym ścianom. Porusza się po zamglonych równinach, nucąc swoje pieśni. Stanowi rozwinięcie myśli wokalistki, Anny Kubik, które po spotkaniu z Wojtkiem Kanclerzem, Michałem Obrokiem i Szymonem Wołkiem ewoluowały do osmatej formy. Muzycy z różnych światów tworzą wspólnie brzmienie na pograniczu folku, jazzu i alternatywnego popu.

Anna Kubik – wokal, skrzypce, pianino
Wojtek Kanclerz – bas
Michał Obrok – perkusja
Szymon Wołek – trąbka