Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/2240264976201007

Agencja WiniaryBookings oraz Zet Pe Te zapraszają na koncert poznańskiej grupy indie rockowej Terrific Sunday! Będzie to koncert promujący ostatni singiel „Bałtyk”!
Terrific Sunday
25.02.2018 / Zet Pe Te
g. 20:00
Terrific Sunday – (indie rock, Poznań)
Na swoim koncie mają występy na wielu ważnych festiwalach, w tym: Main Stage na Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Jarocin Festiwal, Behind The Trees. Mieli przyjemność zagrać u boku takich artystów jak: Nothing But Thieves, Artur Rojek, Hey czy Muchy. Ponadto zespół został zwycięzcą konkursu Skoda Auto Muzyka, dzięki któremu zagrali w koncertowym
studiu Programu III Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.
Terrific Sunday tworząc swój materiał inspirują się szeroko pojętą muzyką niezależną. Wypadkową doświadczeń i inspiracji chłopaków są dwie EP-ki: Terrific Sunday EP oraz Tonight EP, które zespół wydał własnym sumptem i sam dystrybuował
w sieci. Nad ich produkcją czuwał wokalista zespołu – Piotr Kołodyński. Dzięki nim na polskim rynku muzycznym grupa funkcjonuje jako silny głos muzyki alternatywnej. Wydawnictwa zostały świetnie przyjęte przez fanów jaki i przez krytykę. Zostali wyróżnieni przez Brett’a Morgen’a, reżysera “Cobain: Montage of Heck”, podczas Krakow Film Festival 2015.
Pierwszy krokiem do w pełni profesjonalnej kariery jest kontrakt podpisany z Sony Music Poland. W drugiej połowie kwietnia ukazał się ich debiutancki singiel zatytułowany „Bombs Away” do którego teledysk kręcony był w Barcelonie. Produkcji debiutanckiej płyty poznaniaków podjął się Marcin Bors – jeden z najbardziej rozchwytywanych i utalentowanych polskich producentów. Zespół dostał nominację do Fryderyków w kategorii „Fonograficzny Debiut Roku” za debiutancki album “Strangers, Lovers”. Terrific Sunday zagrali w 2016 roku na głównej scenie Open’er Festival. w 2017 kwartet wydał pierwszy singiel w języku polskim pt. “Bałtyk”, który został doceniony przez redaktorów radiowych i promuje ich nadchodzącą drugą płytę, która zostanie wydana w 2018. W klipie do singla w roli głównej wystąpił Tomek Goehs, perkusista zespołu Kult.

Bilety dostępne:
http://bit.ly/2rxYI6C
oraz w klubie Zet Pe Te
Promo pula: 18 pln
Przedsprzedaż: 23 pln
Dzień koncertu: 25 pln