Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/188937365183543

Sława!
Nadchodzi wiosna, a więc i czas wiosennych podbojów!
Zagrają dla Was:

Aether
Powstały w 2015 roku zespół z Łodzi grający melodic death/folk metal.
W swojej muzyce chwalą Odyna i wyrażają odwieczną tęsknotę za nocami polarnymi, gdzie niebo usiane jest gwiazdami, a zorza polarna oświetla kości poległych. Inspirują się takimi kapelami jak Ensiferum czy Wintersun.

FB: https://www.facebook.com/aethermelodeath/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=T5tkG7duSJQ

Mastemey
Założony w 2009 roku z inicjatywy szkolnych przyjaciół, perkusisty Kamila Haby i gitarzysty Łukasza Bartkowicza. W czerwcu 2009 roku zostaje nagrany pierwszy materiał demo, po którym zespół intensywnie koncertuje. Obecny skład zespołu krystalizuje się dopiero w połowie 2012 roku.
W ciągu następnych lat zespół koncentruje się na doskonaleniu swojego warsztatu poprzez liczne próby i aktywne koncertowanie co owocuje wydaniem kolejnego demo i pełnej pierwszej płyty w dorobku zespołu pod koniec 2015 roku. Na początek 2018 roku planowane jest drugie wydawnictwo grupy.
Muzykę reprezentowaną przez Mastemey można zakwalifikować jako połączenie elementów klasycznego thrashu z silnym groovem.

FB: https://www.facebook.com/mastemey/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=tzBXRhWziy8

Doomsday
Powstało w 2012 roku, w Krakowie, z inicjatywy Karola Wójcika oraz Wiktora Chojnackiego. Wpływ na nasze brzmienia miały (i dalej mają) takie zespoły jak Black Label Society, Pantera, Machine Head, Testament, Sepultura, Acid Drinkers ,a nasz gatunek oscyluje między groove, a thrash metalem.
1 września 2016 roku ukazała się pierwsza EP ‚Cortege of Doom’.

FB: https://www.facebook.com/TheDday/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=s01HjWxBZ7U

Jerna
Zespół folkmetalowy z Krakowa.
Nasza muzyka charakteryzuje się ciężko brzmiącą gitarą i budującymi nastrój instrumentami ludowymi, takimi jak drumla, flet czy lira korbowa.
Źródłem naszych zróżnicowanych inspiracji jest, między innymi, mitologia i kultura słowiańska. Duchem tworzonych przez nas melodii wiedziemy słuchacza w podróż do odległych, niezbadanych ziem poprzez pola bitew i tajemne zagajniki, gdzie w cienistych zakamarkach czają się prastare maszkary.

FB: https://www.facebook.com/JernaOfficial/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=2x0bidihEaw

Bilety: 15 zł (na bramce w dniu koncertu)