Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/149925149127819

Czujesz, że drzemie w Tobie talent wokalny, ale nie wiesz jak postawić pierwsze kroki w branży muzycznej? A może marzysz o założeniu swojego zespołu?
Dla wszystkich, którzy są na początku swojej drogi muzycznej i potrzebują solidnej dawki motywacji i inspiracji, przygotowaliśmy wyjątkowe pięciogodzinne warsztaty wokalne z Mariką.

Marika, jako bardzo doświadczona artystka estradowa i wulkan dobrej energii, chętnie podzieli się z uczestnikami swoim doświadczeniem wokalnym i scenicznym. Na warsztatach poruszone zostaną m.in. zagadnienia takie jak: prawidłowy oddech, artykulacja, emisja głosu, praca z mikrofonem, obycie sceniczne. Dowiecie się też, jak napisać dobrą piosenkę – poznacie tajniki warsztatu songwriterskiego.
Nie będzie to suchy, nudny wykład, a soczysta garść know-how oraz konkretne ćwiczenia wokalne, wskazówki i (tylko!) konstruktywne uwagi.
UWAGA: Każdy z uczestników powinien przygotować się do zaśpiewania jednej piosenki – swojej lub coveru.

koszt udziału w warsztatach:
200 zł (w tym gorące i zimne napoje)
220 zł (napoje + pyszny obiad)

rozkład jazdy:
10.00-12.30
12.30-13.30 przerwa
13.30-15.00

15.00-16.00 czas na indywidualne rozmowy.

UWAGA Ma być miło i kameralnie więc ilość miejsc jest ograniczona.
zapisy: j.zietarska@formusic.pl
UWAGA! w temacie maila proszę wpisać „warsztaty Kraków, imię i nazwisko”

Marika-Marta Kosakowska
Wokalistka, autorka tekstów, kiedyś kojarzona z muzyką reggae i programem The Voice of Poland, ponad dwa lata temu wydała nowy album zmieniając całkowicie swój wizerunek artystyczny oraz styl muzyczny. Ma na koncie kilkaset zagranych koncertów. Marika prowadziła liczne warsztaty wokalne, w tym prestiżowe warsztaty „Muzyczna Owczarnia”.