Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/1999435220310491

Robert Lubera – gitara, śpiew
Żaneta Lubera – śpiew
Wojtek Famielec – gitara basowa
Józek Rusinowski – perkusja

bilety: 30 pln

Na koncercie usłyszymy piosenki Roberta Lubery z wszystkich autorskich projetów (Sagittarius, The End, Nie-bo) oraz numery Żanety z jej autorskiej płyty. Oczywiście nie zabraknie także piosenek z Voice of Poland oraz Tribute to Breakout.

NIE-B0

To muzyczny zespół Roberta Lubery który od lat działa na rynku muzycznym realizując własną wizję artystyczną. Jest to próba odejścia od sztampowych produkcji muzycznych, chęć pokazania indywidualności muzyków i wykonawców współpracujących z zespołem w trakcie koncertów i nagrań. To pragnienie nawiązania dzięki muzyce i tekstom bliskiej emocjonalnej relacji z publicznością.
Przez wiele lat takie podejście do muzyki zaowocowało koncertami z wieloma wspaniałymi artystami, m.in. Maciej Maleńczuk, Piotr Nalepa, Maciej Balcar, Ewelina Flinta, Krzysztof Zalewski, Paweł Kukiz, Artur Gadowski, Kasia k=Kowalska, Ewa Bem.

ŻANETA LUBERA

Półfinalistka programu The Voice Of Poland, autorka piosenek, stypendystka Miasta Krakowa, laureatka World Independent Music Award. Współpracowała z wieloma artystami na szerokim polu gatunków muzycznych. Występowała min. z Patrycją Markowską, Piotrem Nalepą, Mattem Kowalskym, Jarosławem Śmietaną, Wojciechem Karolakiem, Maciejem Balcarem i wieloma innymi.