Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/527221420975585

Łukasz Pietrzak – wszechstronny harmonijkarz oscylujący wokół bluesa, jazzu, folku oraz piosenki autorskiej. Mimo młodego wieku zdołał zaznaczyć swoją obecność entuzjastycznie przyjętymi przez widownię licznymi koncertami zarówno w Polsce jak i zagranicą. Z zespołami Hot Tamales Trio i The Silver Owls występował m. in. w ramach festiwali European Blues Challenge, Off Plus Camera International Festival of Independent Cinema, Rawa Blues, Bluesroads, czy Harmonica Bridge Festival. W grze na swoim instrumencie łączy jego bogatą tradycję razem z nowatorskimi technikami.

Facebook: https://www.facebook.com/pietrzak.hca/
WWW: www.lpietrzak.net

Karol Ochodek – wokalista i gitarzysta. Współtwórca grupy Koszau, członek zespołu Anny Dziedzic. Bezdenna studnia „przemyśli”. Leniwy i sporadycznie nerwowy. Zakochany w starym swingu i polskiej literaturze, a przede wszystkim w Bieszczadach. Poprzednio współtworzył zespół Raspberry Hills. Uwielbia poranne spacery oraz długie nocne rozmowy.

Jaromir Rusnak – basista i kontrabasista, student akademii na kontrabasie jazzowym w klasie Macieja Adamczaka. Współpracował z zespołami Kubaterra, Bass Astral x Igo i w autorskim 9Kidneys.

Zapraszamy serdecznie!

Cafe Szafe – 20:00
ul. Felicjanek 10
Bilety: 10/15 PLN