Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/171144033649764

BILETY:

30 zł – przedsprzedaż stacjonarna;
35 zł – przedsprzedaż online;
45 zł – w dniu koncertu

Wkrótce dostępne.

19:00 – drzwi;
20:00 – start.

PAULINA PRZYBYSZ

https://www.facebook.com/paulinaprzybyszofficial

Prawie dwie dekady zachwycała głosem w takich składach jak Sistars, Pinnawela, Rita Pax czy Archeo, z którymi wydała w sumie 7 długogrających albumów. Laureatka licznych nagród i wyróżnień – m.in. Fryderyków i SuperJedynek. Otwartość na muzykę doprowa- dziła ją do niezliczonej liczby kolaboracji studyjnych i koncertowych, a pracowała między innymi ze Stanisławem Sojką, Tomaszem Stańko, Night Marks Electric Trio czy Envee.

Przez wiele lat zasilała najróżniejsze projekty, żeby w końcu powie- dzieć coś zdecydowanym głosem w solowym materiale. Po raz pierwszy występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, bo jak sama mówi: „ma coś konkretnego do powiedzenia”. Album pod nazwą „Chodź Tu” wydany został 06 października 2017 r. pod szyldem Kayaxu i jest promowane dwoma singlami: „Dzielne Kobie- ty” oraz „Pirx”. Można śmiało powiedzieć, że jest to płyta z wyjąt- kową muzyką i mocnym przekazem.

Pirx: https://www.youtube.com/watch?v=dcEJ8AAjLoc

Odważne produkcje Pauliny i charakternych producentów, których zaprosiła do współpracy łączą się ze szczerymi wyznaniami. Gatun- kowo Artystka wraca trochę do muzyki, od której zaczynała swoją karierę, łączy hip-hopowe bity z soulowym wokalem, ale to wszystko w bardzo współczesnym brzmieniu. Ciężka elektronika, trapowe werble przeplatają się z organicznymi samplami, brzmieniem piani- na, wiolonczeli czy dźwięków natury. Za produkcje odpowiadają głównie chłopaki z Night Marks Electric Trio: Marek Pędziwiatr, Spi- sek Jednego, Adam Kabaciński oraz Zamilska, Teielte, Andres Koper, Sander Mulder, Jacek Antosik i sama Paulina. Muzyka ta w połączeniu ze specyficzną poetyką tworzy ciekawą opowieść o relacjach, mi- łości, polityce, wolności, erotyce czy rynku muzycznym.

O „Chodź tu” można wiele powiedzieć ale najlepiej opisuje go sama Paulina, która o płycie mówi, że jest przede wszystkim „szczera i trochę bezwstydna”.

Dzielne Kobiety: https://www.youtube.com/watch?v=Ajqfrf0x_1A