Miejsce: Studio
Cena biletu: 140
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: https://www.facebook.com/events/271320233566200/
Harmonogram koncertu:
19:00 – wejście
20:00 – Ken Yates
21:00 – Passenger

Passenger, autor akustycznego przeboju „Let Her Go” zdążył już na stałe zagościć na światowych listach przebojów. Muzyk nie zwalnia tempa i szykuje się na kolejną trasę koncertową po Europie promującą jego nowy album „Runaway”, który ukazał się w sierpniu 2018 roku. Podczas tournée nie zabraknie także kolejnej wizyty artysty w Polsce – 14 kwietnia w krakowskim klubie Studio. Wszystkie dotychczasowe koncerty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem!

Passenger, a właściwie Michael Rosenberg, to wokalista i kompozytor, który swoje pierwsze piosenki zaczął pisać w wieku 14 lat. W 2003 wraz z kolegą Andrew Phillipsem założył pięcioosobowy zespół Passenger, wydając album zatytułowany „Wicked Man’s Rest”. Kapela rozpadła się w 2009 roku. Od tamtej pory Michael postanowił zacząć solową karierę nadal pod pseudonimem Passenger. Rosenberg może pochwalić się także nominacją do prestiżowej BritAwards oraz nagrodami Independent Music Awards i Ivor Novello Awards.

Płyta „Whispers” wydana w czerwcu 2014 roku to efekt indywidualnej pracy Rosenberga nad dalszym materiałem projektu Passenger. Singlem promującym krążek był kawałek „Hearts on Fire”, do którego został nakręcony zjawiskowy i subtelny teledysk.

„Runaway” to album nagrany po dziesięciomiesięcznej przerwie Rosenberga od koncertowania. Z tym większą energią Passenger wraca na koncertowy szlak, tym razem w solowej odsłonie, w której zobaczymy go także w Krakowie!

Data: 2019-04-14 (niedziela)
Miasto: Kraków
Miejsce: Studio
Adres: ul. Burdyka 4
Godziny: 19:00 – wejście, 20:00 – start koncertu,
Ceny biletów: miejsca stojące: 120 zł; miejsca siedzące: 140 zł
Miejsca sprzedaży: www.ticketmaster.pl (bilety kolekcjonerskie), www.biletomat.pl (bilety kolekcjonerskie), www.ebilet.pl, www.ticketclub.pl (bilety kolekcjonerskie), www.empikbilety.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt.