Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/533818816988666

Kochani! Oto nasz prezent dla tych wszystkich, którym nie udało się kupić biletów na grudniowe koncerty Marty Honzatko w PIWNICY pod BARANAMI!
„NIE DOKAZUJ MIŁY, NIE DOKAZUJ czyli HISTORIE MIŁOSNE HONZATKO” już 2 lutego 2018 r. o 18:00!!!
Przed Wami sentymentalna podróż przez życie utkana z piosenek Marka GRECHUTY, Agnieszki OSIECKIEJ, Mariana HEMARA, Jana WOŁKA, Wojciecha MŁYNARSKIEGO, Grzegorza TURNAUA, Kazika STASZEWSKIEGO w poruszających interpretacjach MARTY HONZATKO. Czasem wzruszający, czasem zabawny, czasem melancholijny koncert, który nikogo nie zostawi obojętnym.
…………***………..
Marta HONZATKO – wokal;
Michał RORAT – fortepian;
Agata PÓŁTORAK – skrzypce;
Maciej PÓŁTORAK – instrumenty perkusyjne.
…………***………..
BILETY:
40zł – przedsprzedaż
50zł – w dniu koncertu
Bilety dostępne w Piwnicy pod Baranami codziennie od 11:00 do północy co najmniej.
NIE PRZYJMUJEMY REZERWACJI.
SPRZEDAŻ ON-LINE – rusza od wtorku 9 stycznia 2018
…………***………..
Marta HONZATKO – aktorka filmowa i teatralna. Absolwentka PWST w Krakowie. Od 2012 r. związana z Teatrem Mickiewicza od września. Znana krakowskiej publiczności ze scen kabaretowych Lochu Camelot oraz Piwnicy pod Baranami. Odtwórczyni głównej roli w filmie Antoniego Krauze „Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł”. Śpiewa również aktorski rock alternatywny w projekcie „Honzatko Rozmontowana” stworzonym wspólnie z Michałem Zabłockim i Aleksandrem Brzezińskim.
Laureatka Stypendium Twórczego Miasta Krakowa oraz GRECHUTA FESTIVAL 2010.
…………***………..
Wspólna przygoda muzyczna Marty Honzatko & Michała Rorata rozpoczęła się ponad 5 lat temu przy pracy nad spektaklem „Hemar w Chmurach” w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie.
Porozumiewają się tym samym językiem scenicznym i muzycznym, a energia przyjaźni w życiu przenosi się na estradę i scenę. Za nimi kolejne projekty muzyczne, konkursy wokalne, spektakle, z pośród których wymienić należy recital „Nie tylko kobieta” w reżyserii Roberta Dorosławskiego oraz spektakl „Wesołe Miasteczko” w reżyserii André Hübnera-Ochodlo w całości stworzony z piosenek Agnieszki Osieckiej.
Podczas pracy nad projektem przed premierą koncertu w ramach Grechuta Festival 2017 dołączyli do nich artyści Piwnicy pod Baranami – skrzypaczka Agata Półtorak i aktor Maciej Półtorak, który w drugim wcieleniu jest perkusistą. Nazwisko Półtorak pojawiło się nieprzypadkowo – ojciec Agaty i Macieja, Michał Półtorak jest legendarnym skrzypkiem zespołu Anawa, współpracującym przez lata z Markiem Grechutą.
…………***…………
AGATA PÓŁTORAK – skrzypaczka, artystka Kabaretu Piwnica pod Baranami i Myślenickiej Orkiestry Kameralnej Concertino. Absolwentka krakowskiej Akademii Muzycznej (dyrygentura chóralna) oraz Akademii Muzycznej w Katowicach (skrzypce). Nagrywała płyty m.in. z Grzegorzem Turnauem, Włodkiem Pawlikiem i Zbigniewem Preisnerem. Z kabaretem Piwnica pod Baranami koncertuje i nagrywa od 2005 r. z powodzeniem wykonując obok partii skrzypiec również partie wokalne przejawiając talenty aktorskie. Jako córka skrzypka Michała Półtoraka związana z Piwnicą pod Baranami od dziecka.
…………***…………
MACIEJ PÓŁTORAK – aktor, artysta Kabaretu Piwnica pod Baranami (od 2005 r.), wykształcony perkusista.
Absolwent PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie oraz Liceum Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Krakowie w klasie perkusji.
Od 2007 r. aktor Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie.
Obecnie można go zobaczyć na scenie Piwnicy pod Baranami podczas sobotnich kabaretów oraz koncertów, a także na scenie Teatru im. Adama Mickiewicza w spektaklach: jako HAMLETA w „Hamlecie” Williama Szekspira w reż. André Hübnera – Ochodlo, w „Mieście Szklanych Słoni” w reż. Andrzeja Bartnikowskiego, „W starych dekoracjach” wg T. Różewicza w reż. Igora Gorzkowskiego, w Tango FM w reż. Jacka Bończyka, w spektaklu „Hemar w chmurach. Kabaret” w reż. Piotra Machalicy, w „Znikomości” Larsa Norena w reż. André Hübnera – Ochodlo oraz w innych.
Jest Laureatem Nagrody im. Zbigniewa Grucy przyznawanej przez Dziennik Teatralny za tytułową rolę w „Hamlecie” oraz Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy za „wybitną kreację wokalno-aktorską Hamleta” na scenie Teatru im. Mickiewicza (2015).
Jako syn skrzypka Michała Półtoraka związany z Piwnicą pod Baranami od dziecka.
…………***………..