Miejsce: Teatr Ludowy, os. Teatralne 34, Kraków
Cena biletu: 60
Inne zespoły: Sandra Mika, Big Band Krak, Kwartet Smyczkowy Bonjour
Link do wydarzenia na facebook'u: https://www.facebook.com/events/450659871933806/

Sandra Mika, Big Band Krak oraz Kwartet Smyczkowy Bonjour zapraszają Państwa na koncert, pt: „Marilyn Monroe- Kolejne Biografie”.

W programie najznakomitsze utwory z repertuaru Marilyn Monroe oraz standardy jazzu i muzyki rozrywkowej w wykonaniu Big Bandu Krak oraz Kwartetu Smyczkowego Bonjour.

Impreza startuje o godzinie 19.00, 4 kwietnia 2019. Miejsce: Teatr Ludowy- Duża Scena. Osiedle Teatralne 34, Kraków.

Bilety w cenie 60zł normalny oraz 50zł dostawka dostępne są:
– w kasie Teatr Ludowego, Os. Teatralne 34, Tel: 12 680 21 16,
– Filmotechnika Przedsprzedaż Biletów, Pasaż Bielaka, Rynek Główny 9, Tel: 12 421 23 43,
– na KUPBILECIK.PL, po wpisaniu hasła: „George Gershwin- kolejne biografie”..

Sandra Mika- wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Zwyciężczyni wielu konkursów ogólnopolskich. Zdobywczyni pierwszej nagrody na festiwalach „Debiuty – Wygraj Sukces” oraz ,,Powróćmy do Piękna w Słowie i Muzyce”. Laureatka nagrody Grand Prix na festiwalach : ,,Soundtrack” oraz ,,Nowa Piosenka w Starym Krakowie” Uczestniczka ,,Must be the music”. Ćwierćfinalistka „The Voice of Poland”.

Big Band Krak powstał w roku 1998 w Wieliczce z inicjatywy trębacza Władysława Chorobika. Podstawową część repertuaru zespołu stanowią standardy jazzu big bandowego i muzyki rozrywkowej z lat 30-tych i 40-tych, wzbogacane o coraz szerszy wachlarz klasyków wykonawców oraz kompozytorów ostatnich dekad. Na przestrzeni lat zespół współpracował z TVP, TVN oraz Radiem Kraków. Obecnie BBK działa pod dyrekcją jednego z jego pierwotnych współtwórców- Stanisława Olko.

Kwartet Smyczkowy Bonjour działa od 2009, a z Big Bandem Krak jest związany od 2012 roku. Szeroki program Kwartetu obejmuje zarówno standardy muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej. Zespół ma na swoim koncie imprezy zagrane dla takich firm jak Bruk-Bet, Jeronimo Martins czy Volvo. Grał również na Krakowskich Wiankach i Festiwalu Muzyki Filmowej, a także był zespołem witającym papieża Franciszka na lotnisku w Balicach podczas ŚDM.

Facebook.com/sandramikasound
Facebook.com/bigbandkrak
Facebook.com/StringQuartetBonjour

Reżyseria i kierownictwo artystyczne: Stanisław Olko