Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/2018989818360124

Na koncertach Grass Band Kraków panuje niepowtarzalny klimat, każdy występ jest inny i jedyny w swoim rodzaju. Świeżość i nową energię wprowadzają występujący gościnnie muzycy. Tym razem, w ramach cyklu „Współbrzmienia”, z zespołem wystąpi wokalistka Jowita Balicka-Mikam oraz Sławomir Berny – perkusista / perkusjonalista należący do czołówki polskiej muzyki. Serdecznie zapraszamy!

Rozpoczęcie
10 marca, wtorek
g. 19.00
Piwnice „Dworku Białoprądnickiego”
ul. Papiernicza 2, Kraków
Wstęp 15 zł (sprzedaż: kasa Dworku oraz ekobilet.pl)

https://ekobilet.pl/centrum-kultury-dworek-bialopradnicki/grass-band-krakow–jowita-balicka-23765/252147-bilety-na-koncert

Grass Band Kraków:
Zespół powstał 20 lat temu w Skarżysku-Kamiennej z inicjatywy Rolanda Miki i Tomka Michalskiego. Wędrówka przez różne style muzyczne doprowadziła kapelę do oryginalnego i indywidualnego brzmienia. W muzyce Grass Bandu usłyszymy wpływy bluesa, rocka, flamenco, reggae oraz szeroko pojętej muzyki akustycznej. Oprócz własnych kompozycji, zespół grywa też covery utworów polskich wykonawców, z których należy wymienić: Dżem, Elektryczne Gitary, Kult.

Grass Band możemy usłyszeć nie tylko w klubach, salach koncertowych, czy nastrojowych piwnicach, ale także na streecie, gdyż muzyka jest dla nich kosmiczną energią, która powinna rozbrzmiewać w każdym zakątku świata i kiedy tylko mają możliwość po prostu grają.

Obecny skład:
Roland Mika – gitara akustyczna, wokal,
Richard Hojka – Cajon,instrumenty perkusyjne,
Jacek Głowacki – gitara solowa ,wokal
Serhij Marczuk – Saksofon

https://www.facebook.com/GrassBandKrakow/