Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/173691363185327

Koncert zespołu DYM | Kraków – Klub Pod Jaszczurami | 8 kwietnia 2018 (niedziela) | Wstęp wolny

DYM tlił się już od jakiegoś czasu. Gdzieś w głowie, w wyobrażeniach. Pora, aby przerodził się w ogień. Ogień miłości do prostoty i melodii.

www.youtube.com/watch?v=LEbHin5KTOU
www.youtube.com/watch?v=3emsBkEp0bU

Dym to zespół, który tworzy trzech młodych, lecz doświadczonych już muzyków – Kuba Duda, Adam Stępniowski oraz Wawrzyniec Topa. Razem grają w projekcie Patrick The Pan. Poza tym zaznaczają swoją obecność w wielu zespołach. Kuba grał m.in. z islandzką artystką Myrrą Rós oraz zespołami Vladimirska i The Silver Owls, a obecnie koncertuje solowo ze swoją instrumentalną muzyką ilustracyjną. Adam współpracuje m.in. z orkiestrami symfonicznymi, zespołami Gadabit, Staszek Słowiński Quintet oraz Joanną Słowińską, a Wawrzyniec gra na gitarze basowej i kontrabasie w zespołach Zagi, Meek Oh Why? oraz Karimski Club.
Dym gra piosenki. Lekko sentymentalne, ciut zamglone. Ulepione z podobnej gliny co Voo Voo, Tom Waits i Raz Dwa Trzy, gdzie surowe, lecz melodyjne brzmienie pozbawione jest rutyny i opiera się na warstwie tekstowej. Zresztą, przyjdźcie posłuchać i oceńcie sami.

Skład zespołu:
Kuba Duda – gitara, śpiew
Adam Stępniowski – perkusja
Wawrzyniec Topa – kontrabas

https://www.facebook.com/robimydym/

Zapraszamy serdecznie!