Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/169154863728223

Death has spoken – doom metal (Białystok/Warszawa)
https://www.facebook.com/deathhasspoken/
http://deathhasspoken.bandcamp.com

Projekt studyjny zainicjowany na początku 2017 roku w Białymstoku, następnie po zarejestrowaniu materiału, przekształcony w zespół muzyczny. W jego skład wchodzą muzycy od wielu lat działający na metalowo-undergroundowej podlaskiej scenie muzycznej. Death Has Spoken promuje debiutancką płytę „Fade” singlem o tym samym tytule. Krążek zawiera sześć 5-6 minutowych kompozycji w stylistyce doom metalu / funeral doom z wpływami black i death. Materiał został nagrany w białostockim studio „Spectral Sound”. Jesienią 2017 zespół rozpoczął również grę na żywo występami w Warszawie, Łodzi i Białymstoku. Aktualnie Death Has Spoken planuje występy i promocję na 2018 rok, a także rozpoczął pracę nad kontynuacją albumu „Fade”.

Death has Spoken – Fade

————————

Dolina Cieni – melodic/gothic/heavy metal (Myślenice)
https://www.facebook.com/DolinaCieniOfficial/

Zespół z gatunku ciężkiego grania. W swoich utworach miesza różne style zachowując swoją odmienność i charakterystykę. Teksty tworzone w języku polskim nawiązują do mistycznych tematów, pradawnych czasów, demonów oraz życiowych rozterek.
Zespół aktualnie promuje swój drugi album pt: „Horyzont Zdarzeń”

Dolina Cieni – W nieznane

————————
Distinct Way – heavy/thrash metal (Warszawa)
https://www.facebook.com/DistinctWay.DW/

Żyjemy w trudnych i nieprzewidywalnych czasach, jednocześnie w czasach niesamowitych możliwości. Chcemy podzielić się naszymi odczuciami i przemyśleniami na temat tego co dzieje się wokół nas. Przypominamy wszystkim, że jesteśmy ludźmi, myślimy i podejmujemy decyzje, i że wszystko zależy od nas. Dzielenie się tym przez muzykę jest naszym wyborem, bo to ona płynie w naszych żyłach.

Jesteśmy grupą przyjaciół znających się od wielu lat. We wczesnych latach 90-tych braliśmy czynny udział w rozmaitych projektach muzycznych. Po bardzo długiej przerwie na nowo połączyliśmy swoje siły i we wrześniu 2015 postanowiliśmy założyć zespół.

Wkrótce rozpoczęliśmy próby w dwuosobowym składzie z Arturem „Daderem” Piotrowskim (gitara, wokal) oraz Mateuszem „Matim” Sobczyńskim (bas, wokal).

W ciągu miesiąca do składu dołączyli Robert „Robson” Wejss (gitara) i Artur „Orzeł” Orłowski (perkusja), kompletując tym samym cały skład zespołu.

Nasze pierwsze wrażenia z tego co tworzyliśmy, przywoływały nam metalowe kapele z lat 80-tych i z początku lat 90-tych, których w większym i mniejszym stopniu byliśmy (i jesteśmy) fanami.

W ciągu sześciu miesięcy stworzyliśmy kilka utworów, które spodobały się nam i szerokiemu gronu naszych znajomych. Postanowiliśmy wejść do studia i je nagrać. W czerwcu i lipcu 2016 roku zarejestrowaliśmy materiał w HZ Studio w Zielonce.

W tym składzie graliśmy do końca grudnia 2017 roku.

W styczniu 2018 roku miejsce Orła zajął nowy perkusista Daniel „Ryback” Rybak grający wcześniej w warszawskim zespole Aterra.

Ciężkie melodyjne riffy i wpadające w ucho dźwięki, to część naszej muzy.

Jesteśmy „Distinct Way”, gramy to co czujemy i chcemy się tym z Wami dzielić.

Distinct Way – Unseen

————————
+TBA

————————

Wejście: 15zł