Miejsce: ARTzona, os. Górali 4
Cena biletu: 30 zł
Inne zespoły: Janek Traczyk
Link do wydarzenia na facebook'u: https://www.facebook.com/events/1896028590450025/

Czerwiec zapowiada się nastrojowo. Janek Traczyk, odtwórca głównych ról w musicalach „Piloci”, „Notre Dame de Paris”, „Metro”. Uczestnik programów rozrywkowych takich jak „The Voice of Poland”, „Must Be the Music”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przyjeżdża do Krakowa, aby podzielić się z publicznością pięknymi emocjami.

 

W poniedziałek 11 czerwca w Ośrodku Kultury Norwida o godzinie 19:00 odbędzie się koncert, podczas którego będzie można posłuchać zarówno utworów autorskich artysty jak również popularnych coverów. Koncert nastrojowy Janka Traczyka przy dźwiękach fortepianu to idealna okazja, aby oderwać się od codziennego pędu i spotkać ze sztuką w żywej postaci. Wokalista potrafi wywołać wśród publiczności zarówno łzy śmiechu jak i wzruszenia.

 

Serdecznie zapraszamy. Będzie klimatycznie!

Bilety do nabycia w kasie Ośrodka Kultury Norwida, os. Górali 5 w poniedziałki, wtorki, środy i piątki w godzinach 8.30-15.30 lub na godzinę przed koncertem na miejscu. Możliwa jest również internetowa rezerwacja miejsc pod adresem animacja@okn.edu.pl.

Cena 30 zł