Miejsce: Chicago Jazz
Cena biletu: 10
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: https://www.facebook.com/events/2538331479578808/

Jamie Whelligan to wokalista, autor muzyki i tekściarz pochodzący z Liverpoolu.
Obecnie mieszka w Londynie, skąd czerpie inspiracje i tworzy. Jamie jest wokalistą indie psychodelicznej grupy Annexe The Moon. Zyskali popularność po wydaniu hitu radiowego w 2018 roku zatytułowanego ‚Full Stop’, która bardzo dobrze została odebrana przez krytyków i publikę. Wokalista brytyjskiej grupy Elbow, Guy Garvey zachwycony utworem powiedział, że to jest muzyka, którą on uwielbia.
Wydał on również dwa solowe albumy online – Salad Days i Pipes Plus jako ‚Whelligan’.
Koncertował w wielu miejscach, od Liverpoolu po Berlin, od Amsterdamu po Austin, zarówno z zespołem, jak i swoim solowym projektem.
Jesienią wyrusza w trasę do Holandii i Niemiec, ale również zawita na czterech koncertach w Polsce, gdzie będzie promował swoje własne kompozycje, a także znane covery, które zainspirowały go podczas jego drogi muzycznej.
Jeśli lubicie Bowiego, The Beatles czy The Smiths, na pewno nie będzie to stracony wieczór, nie zabraknie też muzycznych dźwięków The Doors i Radiohead. To wszystko i więcej muzycznych niespodzianek czeka na Was już w październiku podczas koncertów. Zapraszamy!