Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/166872993955741

Gypsy Ska Orquesta wracają do Pięknego Psa!!!

Gypsy Ska Orquesta to uliczny zespół z Caracas w Wenezueli, który łączy różne style muzyczne, takie jak ska, cumbia i salsa z muzyką cygańsko-bałkańską. Z propozycją instrumentalną i wybuchową, dosłownie włączają imprezę, czy to na ulicy, w nocnym klubie, czy w teatrze. Odbiorcy nigdy nie są obojętni na to doświadczenie!

Projekt zrodził się w 2009 roku na ulicach Wenezueli.

„Na początku nasz cel był prosty: chodźcie i odtwarzajcie naszą muzykę na ulicy! Tak więc w pośpiechu i w chaotycznym rytmie, między ulicami, jam sessions i klubowymi koncertami, projekt nabierał kształtu.”

Pierwsza europejska trasa zespołu odbyła się w 2014 roku. Od tego czasu GSO zagrali ponad 120 koncertów w 11 krajach w całej Europie. Wystąpili między innymi na festiwalach Mighty Sounds w Czechach, Goulash Disko w Chorwacji oraz współpracowali z bałkańskimi projektami muzycznymi takimi jak: Klub Balkanska z Berlina czy Warsaw Balkan Madness.
W 2016 roku wygrali konkurs zespołów na Iboga Summer Festival w Hiszpanii i nagrali swój debiutancki album w Barcelonie, który ukazał się w marcu minionego roku.

https://www.facebook.com/gypsyska

Członkowie zespołu:
Sebastián León: Sax,
Mauricio Vivas: Accordion,
Luis Lestón: Guitar,
Joe García: Drums,
Manuel Rodríguez: Trombone,
Luis Ducharne: Trumpet,
Victor Quero: BassG

—————————————————————————————
Bilety – TBA