Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/1555611861224202

Pierwsza w historii kosmosu trasa Gypsy Orchestry zawita do twojego (tak, tak) TWOJEGO miasta!
To ostatni przystanek przed premierą nowej płyty Gypsy and the Acid Queen #dni #miłości #noce #cudów.
Gypsy pojawi się w towarzystwie creme de la creme polskiej sceny muzycznej, tuzami gitary, mistrzami basu, bogami perkusji i królami techno, aby zagrać stare szlagiery oraz nowe premierowe piosenki z nadchodzącej (polskojęzycznej) płyty (ay carramba krytycy juz ostrzą zęby).
Zapraszamy więc Was wszystkich do zapięcia spadochronów, odpięcia wrotek i wzięcia udziału w tej jedynej w swoim rodzaju orgii dźwięku (a i na co popatrzeć będzie bo chłopaki ładne)

Gypsy and the Acid Queen to pseudonim krakowskiego muzyka Kuby Jaworskiego. Wbrew temu, co sugeruje nazwa, nie znajdziemy żadnej queen w zespole. Jest tylko tajemniczy Gypsy.
Gypsy jest laureatem Festiwalu Fama 2016 w Świnoujściu, gdzie otrzymał Nagrodę im. Andrzeja Jakóbca. Ma na swoim koncie świetnie przyjęte występy, m.in. na Opole Songwriter Festival, czy City Sounds Showcase we Wrocławiu. W lutym 2017 wygrał plebiscyt portalu so!music.pl na NADZIEJE ROKU 2017. Aktualnie pracuje nad nowym polskojęzycznym albumem zatytułowanym “Dni miłości Noce cudów”

ZOBACZ

POSŁUCHAJ:
Gypsy and the Acid Queen FULL ALBUM:

WILK: