Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/166313337424335

Po raz pierwszy w Alchemii zagrają:

FILET
Dj oraz promotor. Dzięki pasji, talentowi i wytężonej pracy bardzo szybko rozwija swoją karierę, grywając w coraz bardziej renomowanych miejscach i zyskując uznanie wymagającej publiki. Obecnie najczęściej można go usłyszeć w krakowskich klubach, takich jak Pauza, Pasaż, Lastriko, Hevre, gdzie występuje cyklicznie a jego eklektyczne sety są bardzo dobrze odbierane i doceniane przez muzyczne środowisko. Filet z powodzeniem realizuje również wiele ambitnych projektów jak Fresh Sundays, rezi.dance, Laboratorium Dźwięku Festiwal oraz uwielbiany przez krakowian cykl imprez na dachach krakowskich kamienic Roof Party. Filet to artysta, przed którym przyszłość stoi otworem, a on sam pytany o najlepszą imprezę w życiu, odpowiada, że ta z pewnością jeszcze przed nim. Sety Fileta charakteryzuje duża elastyczność, ale jak sam twierdzi, najlepiej czuje się w muzyce deep i lo-fi house. Jakkolwiek by ją jednak określić, wszechobecny w jego setach groove, nie pozwala ustać w miejscu.

NOT SO PRO
Związany z muzyką od 20 lat. Fan ostrego jedzenia i e-sportu, koneser długich afterów. Pierwsze imprezy grał z kaset magnetofonowych, jeszcze w czasach podstawówki. Dj-em zapragnął być w latach ’90 kiedy na niemieckiej Viva TV zobaczył relacje z Love Parade.
W czasie swojej życiowej wędrówki miał okazję grać najróżniejsze imprezy, poczynając od tych najbardziej kameralnych, kończąc na dużych, prestiżowych festiwalach jak Nature One Poland, Selector Festival Cracow.
Jest finalistą mistrzostw Polski DJ-ów 2008. Rok później, w 2009 roku założył kolektyw Sensualistikz i to właśnie ten projekt przyniósł pierwsze produkcje i remiksy, dzięki którym zdobywał coraz większe uznanie. Od kilku lat skupił się przede wszystkim na nieco bardziej melodyjnych odmianach techno, choć jego sety bywają eklektyczne i bardzo często zaskakują czymś nieoczekiwanym.
Not So Pro występował z takimi gwiazdami jak Aki Bergen, ATFC, Dr.Motte, Eddie Thoneick, Funkagenda, Letkolben, Moguai, Micky Slim, Olav Basoski, Raul Rincon, Till West , Stefano Noferini. Finalista konkursu AudioPole 2016 podczas Audioriver.
Obecnie jest rezydentem takich klubów jak Entropia, Lastriko, Pauza czy Pasaż. Od kilku miesięcy pilnie uczy się studyjnego rzemiosła i zapowiada swoją pierwszą solową EP.

Wstęp: FREE