Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/182380155871695

Harris Piano Jazz Bar zaprasza na koncert Eskaubei & Tomek Nowak Quartet, regularnie rozpalającego nasz klub swoim oryginalnym połączeniem rasowych jazzowych improwizacji, rapowanych tekstów i najwyższej jakości scratchy. EiTNQ zagrają w pełnym składzie. Do instrumentalistów i rapera dołącza legendarny Mr Krime, nieformalny 6-ty członek zespołu, który po koncercie zaserwuje dla Was afterparty w rytmach funk i disco. Zespół zaprezentuje przekrojowy materiał ze swoich dwóch świetnie przyjętych albumów „Będzie Dobrze” i „Tego Chciałem”.
Eskaubei & Tomek Nowak Quartet przez ponad 3 lata działalności zdobyli uznanie jazzowego środowiska, będąc zespołem nagradzanym i zapraszanym na największe jazzowe festiwale. Ich muzykę komplementowali m.in. Michał Urbaniak (z którym okazyjnie wspólnie koncertują), Vitold Rek czy Hirek Wrona.
Zespół dwa lata z rzędu zwyciężył (głosami słuchaczy i czytelników) w plebiscycie Jazz 2015 i Jazz 2016 organizowanym przez Jazzpress i RadioJAZZ.FM w kategoriach: „polska jazzowa płyta roku” i „polski jazzowy zespół roku”.
ZAPRASZAMY!!!
*******************
Tomasz Nowak – trąbka
Filip Mozul – perkusja
Kuba Płużek – instr. klawiszowe
Alan Wykpisz – gitara basowa
Mr Krime – gramofony, syntezator
Bartłomiej Skubisz „Eskaubei” – rap, spoken word
after party: Mr Krime
bilety: 25/30zł
rezerwujestolik@gmail.com/12 421 57 41
*******************

https://www.facebook.com/nowakskub?fref=ts
https://www.facebook.com/Mr.Krime