Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/2063041930640123

Soulstone Gathering presents:

Kojarzycie ten moment, kiedy ktoś wpada do Was bez zapowiedzi, a potem kończycie na epickiej imprezie, którą wspominacie do końca życia? To właśnie jeden z takich koncertów. Trochę last minute, trochę last chance dla wszystkich bez doświadczenia koncertowego z Dopelordem. Dołączcie do ceremonii.

● Dopelord
Absolutnie topowy zespół na krajowej scenie. Ciężko jest znaleźć drugi band, który na bazie solidnego riffu buduje tak świetne i zapadające w pamięć numery. Niektóre z nich już teraz można uznać za hymny polskiego stoner doomu. „Come to the Sabbath!” śpiewają już całe sale.

Absolutely the top of the national bands. Dopelord has the unique ability to use solid riffs as foundation for some of the catchy polish anthems in the genre. „Come to the Sabbath!” sings whole halls.

● Tankograd
Czołgiści z Tankograd wjeżdżają na support. Smaczkiem towarzyszącym ich występowi będą muzycy Dopelord i Major Kong, których zobaczycie w zupełnie nowych rolach. Tomek Walczak (Herr Feldgrau), na co dzień perkusista Dopelord, wyjdzie tym razem z gitarą i mikrofonem na front, a Michał (Herr Doktor), gitarzysta Major Kong – zasiądzie za perkusją. BARDZO DOOM, BARDZO DOBRZE.

MIEJSCE: Klub Alchemia
DATA: 23.03.2018 r.
BILETY: https://goout.net/pl/billety/dopelord/ftdc/

Pre-sale: 30 zł
Day of the show: 35 zł