Miejsce: Studio
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: https://www.facebook.com/events/2310389459075881/

Die Toten Hosen w Polsce! Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty legendarnego niemieckiego zespołu – 6 czerwca w warszawskiej Stodole i dzień później w Krakowie, w klubie Studio.

Zespół powstał w 1982 roku w Dusseldorfie. Na swoim koncie mają dziesiątki płyt, a ostatnia – „Laune der Natur” powstała w 2017 roku, po 5-letniej przerwie. Mimo wielu trudnych chwil, takich jak śmierć ich wieloletniego przyjaciela i managera czy perkusisty, poprzednia płyta „Ballast der Republik”, okazała się dużym sukcesem. Zdecydowanie siłą zespołu jest umiejętność zatrzymania przy sobie starych fanów, ale bez problemu zdobywają także nowych słuchaczy.

Na przestrzeni lat, Die Toten Hosen niejednokrotnie przekraczało postawione na początku ich kariery, granice – ich muzyka odchodziła od klasycznego punk rocka. „Nie musimy nikomu nic udowadniać” – komentują muzycy, ale nie zapominają o swoich korzeniach.

Latem tego roku, zespół wystąpi jako headliner na wielu festiwalach, takich jak Nova Rock czy Hurricane, ale zagra także klubowe koncerty. Już w czerwcu przyjedzie do Polski na dwa koncerty!

Data: 2019-06-07 (piątek)
Miasto: Kraków
Miejsce: Studio
Adres: ul. Budryka 4
Godziny: 19:00 – wejście // 20:00 – support // 21:00 – Die Toten Hosen
Cena biletów: 125 zł (płyta/przedsprzedaż) / 140 zł (balkon/przedsprzedaż) // 140 zł (w dniu koncertu)
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl (bilety kolekcjonerskie), www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl (bilety kolekcjonerskie), www.empikbilety.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt.