Miejsce: Zet Pe Te
Cena biletu: 49
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: https://www.facebook.com/events/407792029984421/

Defense Records oraz TRDM booking mają zaszczyt zaprosić na Defense Festival, który odbędzie się w sobotę 25 maja 2019 w klubie Zet Pe Te na ulicy Dolnych Młynów w Krakowie.

Bilety on-line: https://store.terrordome.net
Sprzedaż stacjonarna biletów: Metal Shop ul. Długa 17 – Sklep Muzyczny Kraków

Zagrają:
Terrordome – Thrash, Kraków
Psychoneurosis – Grind, Zagłębie
Ulcer– Death, Lublin
Maggoth – Thrash, Łódź
R.O.D – Thrash, Lublin
Dira Mortis – Death, Gorlice/Lublin
TENEBRIS – Prog, Łódź

Więcej informacji:

Terrordome – polski kwartet grający szybki i brutalny crossover thrash metal utrzymany w stylistyce lat 80. Główne inspiracje to Razor, Nuclear Assault, Slayer czy Cryptic Slaughter. Muzykę Terrordome cechują bardzo szybkie, energiczne tempa i solówki oraz agresywny wokal.
Będąc aktywnym na scenie, zespół zagrał już kilkaset koncertów w kraju i za granicą (Europa, Brazylia, Chiny, Japonia). Jak dotąd dzielił scenę między innymi z Suicidal Tendencies, Anthrax, Sepultura, Destruction, D.R.I., Whiplash, Ratos de Porao, Vader.

Strona: http://terrordome.net
Merch: https://store.terrordome.net
FB: https://.fb.com/terrordomeband
YouTube: https://youtube.com/user/TerrordomeBand
Bandcamp: https://terrordome.bandcamp.com

Psychoneurosis – narodzili się w 1991 roku i przez 10 lat początkowej działalności zarejestrowali mas splitów, kaset, demówek i EPek oraz CD. Przez ten okres Psychoneurosis zagrał też ponad 100 koncertów w Polsce, Czechach i na Słowacji. Ostatni koncert zespołu odbył się w 2001. Po 15 latach od zakończenia Sonia zdecydował powrócić na scenę grindcorową i reaktywować zespół. Zaprosił do współpracy Janka oraz Laskiego (Bottom). Powrót zaowocował zagraniem koncertów w zachodniej Europie oraz nowym wydawnictwem „The Fall of Humanity”.

FB: https://fb.com/psychoneurosisgrind
Live: https://www.youtube.com/watch?v=sdRlaoZYE70
Live: https://www.youtube.com/watch?v=d6VWACMMuaQ

Ulcer – obłąkany, nieprzewidywalny i chropowaty death metal. Pochodzą z Lublina i grają jakby ciągle były lata ’90. Na koncie 3 płyty, ostatnia z nich „Heading Below” wydana przez Arachnophobia Records.

FB https://fb.com/Ulcerdeathmetal
Stream: https://arachnophobiarecords.bandcamp.com/album/heading-below

Maggoth – 100% energii, muzycznej pasji i sonicznego wpierdolu w bezkompromisowy sposób przekazywane słuchaczowi (najlepiej w formie live) tym właśnie jest i zawsze będzie Maggoth!

FB: https://fb.com/Maggothrash

R.O.D – thrash crew z Lublina. Środkowy palec dla wszystkich przez których na tej planecie jest nędznie. Szybko, mocno i vulgarnie. W Undergroundzie od 2005.

FB: https://www.fb.com/razorofdeath
Stream: https://rodthrashcrew.bandcamp.com/album/societykill
YT: https://www.youtube.com/RODthrashcrew

Dira Mortis – oldschoolowy death metal nawiązujący do kapel takich jak Grave czy Asphyx. Powstał w 1998 roku w Gorlicach i do dziś serwuje potężną dawkę mrocznego, śmierdzącego trupem metalowego zniszczenia. Zespół nagrał dotychczas wiele płyt oraz koncertował z kapelami takimi jak Marduk, Immolation, Parricide, Deformed, Antigama, Patologicum, Terrordome oraz Chaos Synopsis.
FB: https://fb.com/diramortis
Teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=QGArsXm8oFI

TENEBRIS – powstał w 1991 roku jako trio grające death metal. Z początku wszystko szło w kierunku mrocznych klimatów podbitych klawiszem, ale po rozpadzie pierwszego składu w 1998 zespół pożeglował w kierunku progresji, awangardy i poszukiwań. Obecnie w nowym składzie zespół promuje mini album „Legendarna” na którym śpiewa pierwszy raz po polsku i o Słowianach. Tenebris ma za sobą występy obok Cynic, Voivod oraz Fields of the Nephilim.

FB: https://fb.com/TenebrisAlpha
Strona: http://tenebris.eu
Teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=GjfOhJs9WJ4