Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/186262705285739

Jeden z kilkunastu koncertów trasy Decalogue Tour promującej album zespołu PeaceMaker!

Kraków / Cemetery Pub / Grodzka 42
Start 19:00
Wstęp 10 PLN

PeaceMaker
https://facebook.com/peacemakerband

PeaceMaker to punk rockowy zespół założony w 2008 roku w Opocznie. Obecny skład tworzą Wojciech „Boban” Dzierzgwa na wokalu, Błażej „Młody” Grochulski na gitarze, Bartłomiej „Groshek” Grochulski na perkusji oraz od maja 2017 roku Paweł „Okocim” Pawlik na basie.
W 2010 roku w MDK Opoczno oraz w „Violence Studio” w Drzewicy nagraliśmy minialbum „PeaceMaker”, który wydaliśmy w 2014 roku.
W 2015 roku ponownie weszliśmy do studia Miejskiego Domu Kultury w Opocznie, gdzie nagraliśmy album „Decalogue”. Krążek miał swoją premierę w listopadzie 2016 roku.
Mieliśmy przyjemność supportować takie kapele jak: Heartless (USA), Farben Lehre, The Bill, The Analogs, The Corpse, Cała Góra Barwinków czy KSU.

Bang Bang
www.bangbangpunk.pl

BANG BANG jest jedną z najstarszych grających bez przerwy polskich kapel punkowych. Zespół powstał w 1989 w podwarszawskim Legionowie. W dzisiejszy skład tria wchodzą: basista Bogdan (Rogu) Rogucki oraz gitarzysta Bogdan (Japa) Kozieł – dwóch weteranów którzy w 1986 byli współzałożycielami Sexbomby. Pierwszy z nich gra z BANG BANG od samego początku. Od roku 2000 po dzień dzisiejszy wraz z perkusistą Tadeuszem Błaszakiem zespół występuje w niezmienionym składzie.