Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/859275087576633

// Create
Zespół grający alternatywny rock/pop tworzony przez sześciu młodych i kreatywnych chłopaków: braci Macieja(wokal/gitara) oraz Jana(gitara basowa) Rembikowskich, Krzysztofa Romanowskiego(trąbka), Jakuba Krzymińskiego(saksofon altowy), Dawida Ostrzyckiego(klawisze) i Tymoteusza Słomiańskiego(perkusja).

Grupa założona została w 2014 roku z wielkiej miłości do bluesa braci Rembikowskich. Stylistyka zespołu przez 2 lata ewoluowała by w 2016 roku osiągnąć swój oryginalny wymiar. Wtedy też ukazały się pierwsze single w internecie i spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem.

W obecnym składzie grają stosunkowo od niedawna (marzec 2017). Wtedy to właśnie z zespołu odeszła wokalistka, Karolina Artymowicz, która wybrała karierę solową. W międzyczasie do zmian doszło też w sekcji rytmicznej. Tymek(perkusista) najpóźniej dołączył do zespołu i zakończył długotrwały etap formowania się składu. Średnia wieku w Create to 19 lat!

Create to muzyka alternatywna, połączenie emocjonalnych i osobistych tekstów z dobrym brzmieniem i szczyptą improwizacji. W marcu 2018 chłopaki planują wydanie swojego „debiutanckiego” EP oraz rozpoczną pierwszą prawdziwą klubową trasę koncertową.

Zwykle wszystko robią sami, od nagrań po teledyski. Tworzą grupę zgranych przyjaciół, świadomych muzyków, w pełni gotowych do poważnego wkroczenia na rynek muzyczny.

☛ https://www.youtube.com/watch?v=lb2_HdnRaA8
☛ Bilety: 15 zł (w przedsprzedaży na barze w Kolanko No 6 od 15.03), 20 zł na bramce w dniu koncertu. Istnieje możliwość rezerwacji biletów przez info@magazynkultury.pl