Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/2096800940548822

CHØCØLATE
23 marca 2018, godz. 20:00
LostBar, Szewska 20, Kraków
Bilety:
10 zł w przedsprzedaży on-line
15 zł stacjonarnie w dniu koncertu oraz w aplikacji Going.

To ostatni koncert grupy CHØCØLATE na trasie promującej ich debiutanckie wydawnictwo pt. „Jewelry”. Jeszcze w marcu zespół uda się do studia, by rozpocząć pracę nad drugim minialbumem.

CHØCØLATE to polsko-kanadyjski projekt elektroniczny założony w 2017 roku w Lublinie przez grupę przyjaciół (Victora Wisniowskiego, Marcina Pałkę, Piotra Cholewińskiego i Krzysztofa Wejmana). Ich drogi skrzyżowały się dużo wcześniej, gdy grali w indie-rockowym The Lipstick Monkeys. Później nastąpiła przerwa – Victor wyjechał zagranicę, reszta chłopców zajęła się swoimi małymi projektami muzycznymi. Mimo wszystko zwyciężyła przyjaźń i postanowili połączyć swoje siły na nowo, gdy Victor wrócił z Anglii. Ich obecne brzmienie, pomimo gitarowego debiutanckiego singla pozostawiającego szerokie pole do interpretacji, można określić jako energiczną indie elektronikę, w której można odnaleźć inspiracje takimi zespołami jak Disclosure, The 1975, Everything Everything.

Aktualnie zespół ma na koncie EP-kę pt. „Jewelry”. Jej
premiera odbyła się 3 września 2017 roku i została ciepło przyjęta przez kilka portali muzycznych. W 5-cio piosenkowym minialbumie udzielił się również Suchan – DJ oraz producent, którego remixy rozbrzmiewały na zeszłorocznym Tommorowland.

CHØCØLATE – Interstellar: