Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/139593890039725

ANNY AMARELA & MIGUELO DELGADO – „FIESTA TURNEE”
Piwnica pod Baranami | 1 lutego 2018 | czwartek | 21:00
Kochani! Przed nami ekscytująca KARNAWAŁOWA podróż muzyczna w wykonaniu HISZPAŃSKIEGO DUETU – ANNY AMARELI & MIGUELA DELGADO!
BOSSANOVA, SOUL & JAZZ, FADO, CHILLOUT, CHANSON FRANCAISE & BOLERO – czyli najpiękniejsze, najbardziej znane i najbardziej urzekające standardy śpiewane w czterech językach – po hiszpańsku, portugalsku, francusku i angielsku!
Zniewalająco piękne i czyste tony głosu Anny Amareli i subtelnej gitary Miguelo Delgado przeniosą Was do świata hiszpańskich, portugalskich i południowoamerykańskich rytmów – idealnych w KARNAWALE!!!
………….***…………
BILETY:
40zł – przedsprzedaż
50zł – w dniu koncertu
Bilety dostępne w barze Piwnicy pod Baranami, Rynek Główny 27, Kraków, otwartym codziennie miądzy 11:00 a północą co najmniej.
………….***…………
ANNY AMARELA
Urodzona w Brazylii i wykształcona w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Francji Anny Amarela od piętnastu lat z powodzeniem występuje na scenach całego świata. Doskonale czuje się w takich dziedzinach jak jazz, freestyle, triphop, improwizacja wokalna, eksperymentalny flamenco rock, fado. Anny Amarela współpracowała z wieloma znanymi muzykami, wytwórniami płytowymi, prowadziła warsztaty muzyczne, jest twarzą marki EL TALLER DE LA VOZ LIBRE.
………….***…………
MIGUELO DELGADO
Miguelo Delgado to gitarzysta i kompozytor pochodzący z pięknej Sevilli. W swym bogatym dorobku artystycznym ma cztery autorskie płyty, ogromną ilość koncertów, występów telewizyjnych festiwalowych. Współpracował z takimi sławami jak: John SCOFIELD, Philip CATHERINE, Bill FRISELLI, Jordy ROSSY, Paul GILL, Miguel CASANY, Izrael SANDOVAN czy Miguel VARGAS.
Warto też wspomnieć o wspólnym występie w ramach autorskiego projektu „Ritmo & Cambio” w Central Theatre w Sewilli w listopadzie 2013 roku, który to występ uświetnili światowej sławy muzycy: John Blackwell (gitarzysta Prince i Justina Timberlake’a !!) oraz Benn Grebb.
………….***…………
Koncert Duetu AMARELA & DELGADO będzie wspaniałym przeżyciem. Usłyszycie największe światowe standardy i najbardziej znane przeboje w południowych rytmach!
Koncert jest częścią trasy „HOLA POLONIA” 2018