Miejsce: Kwadrat
Cena biletu: 130
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: https://www.facebook.com/events/2147287112033853/

BOOZE & GLORY – Zespól Street Punk założony w 2009 roku w Londynie. Na swoim koncie maja 4 płyty, kolekcje singli i kilka splitow. Zagrali setki koncertów na 5 kontynentach. Niedawno wrócili z 4 tygodniowej trasy po USA gdzie grali z Dropkick Murphys. Skład Booze & Glory tworzą muzycy z Polski, Wloch, Hiszpanii i Francji. Krakowski koncert to jedna z dwóch jubileuszowych imprez z okazji 10-lecia zespołu. Druga odbędzie się 2 Listopada w Londynie.

Dr. RUDE aka MR.REVIEW & Los Placebos – SKA legenda z Holandii wspierana przez niemiecki Los Placebos. Zespól zagra większość hitów z repertuaru Mr. Review. Po raz pierwszy w Polsce na jedynym koncercie w kraju.

MAD SIN – jeden z najbardziej znanych i szanowanych zespołów Rockabilly z liderem Koefte Deville na czele, wracają do Polski po wielu latach.

SKANKAN – polska legenda sceny SKA powraca po ponad 10-ciu latach. Kraków będzie pierwszym koncertem zespołu po reaktywacji.

ANALOGS – Street punk ze Szczecina, od prawie 25 lat na scenie , najlepsi w swoich fachu czyli ulicznym punk rocku.

SCHIZMA – jedni z pionierów polskiego Hard Core przyjadą do Krakowa sprawdzic czy w tym mieście ktoś jeszcze wie co to jest circle pit.

ZBEER – śląsko – zagłębiowska oi!owa petarda z jeszcze ciepła nowa płyta “I Co Nam Zrobisz?”

DOC ROTTEN – melodyjny punk rock w klimatach Bouncing Souls z New Jersey, USA. Po raz pierwszy w Polsce!

Po koncercie AFTER PARTY do rana w jednym z krakowskich klubów (więcej info wkrótce)