Miejsce: Kwadrat
Cena biletu: 90
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: https://www.facebook.com/events/296505067729152/

Black Gathering, czyli pierwsza edycja naszego nowego cyklu, w którym poprowadzimy was w nieznane, dotąd nieeksplorowane muzyczne rewiry. Czarne rewiry. Jeżeli myślicie, że to już koniec niespodzianek, to uznajcie aktualne ogłoszenie za nasz wspólny początek drogi.

‚Maniak jasności, bo tylko czarny kolor widzi, gdzie go zaprowadzi – nie wiadomo’

💀 blindead
Już w kwietniu, Blindead zagra koncerty w Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie oraz Warszawie. Wydarzenia, pod hasłem “Niewiosna”, otwierają nowy etap dla zespołu, którego trzonem obecnie jest Mateusz Śmierzchalski, Konrad Ciesielski oraz Bartosz Hervy. Grupa ogłosiła na początku tego roku, że pracuje nad nowym materiałem z pierwszym gościem. Niewiosna nadchodzi.

💀 Wayfarer
Black metal z Kolorado – Panowie mają na koncie jedno z ciekawszych wydawnictw w 2018 r.

https://www.youtube.com/watch?v=2Wx5PanrZkE

💀 GOLD
Holenderski sekstet grający amalgamat, który bardzo trudno wrzucić do jakiejkolwiek szuflady gatunkowej, choć najstosowniejszą wydaje się „dark rock”.

W muzyce Gold znajdziesz inspirację takimi artystami jak The Devil’s Blood (nic dziwnego – gitarzysta TDB – Thomas Sciarone jest w Gold głównym kompozytorem), Sabbath Assemly, Beastmilk czy In Solitude. Całości dopełnia hipnotyzujący głos wokalistki, której rodzice wybrali imię na cześć kochanki Franza Kafki.

https://www.youtube.com/watch?v=j3LxO95ZzhU

💀 Fleshworld
Fleshworld wciąż nie przejmuje się konwencją, wciąż łączy i miesza najróżniejsze nurty w poszukiwaniu środków wyrazu, które pozwolą stworzyć spójną wizję, pełną niepokoju, nostalgii i buntu wobec otaczającego świata.

https://www.youtube.com/watch?v=saqd2MUtf5U

💀 Nordra
Tajemnicze ambienty, sprawdź sam.

https://www.youtube.com/watch?v=dVj7gzSX3Hg&t=811s

Gdzie? Klub Studencki Kwadrat, Kraków
Kiedy? 27.04.2019 r.