Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/756003214451790

Jako że Blindman Melodies zawsze popiera radykalizm i podobno szerzy antypolonizm 🙂 mam zaszczyt zaprosić na niepowtarzalną sztukę.
A że sztuka lewacka więc musi się odbyć w lewackim miejscu. Fort Numer 7 zamkneliśmy, a na skłocie nie ma prądu więc zostaje lewacka nora KN-u.

A zagrają nam:

ANTI-CORPOS (Sao Paulo/Brazylia)
Lesbian feminist hardcore. Ich muzyka, teksty i postawa prowadzą do unicestwienia bigoterii, nierówności, postaw macho i homofobii. Muzycznie czuć południowo amerykanski trashcore W składzie dziewczyny z Kaos Klitoriano i Bulimia.
https://www.facebook.com/pages/Anti-Corpos/167742563341472
http://anti-corpos.bandcamp.com/

BLUEINTHEACE (Helsinki/Finlandia)
Punk’n’roll z uroczym damskim wokalem. Ich muzyka to wypadkowa różnych upodobań poszczególnych członków zespołu. Punkowa zadziorność, metalowe wstawki i popowe melodie. Drugi raz w Krakowie.
http://www.facebook.com/bluukkarit

608-Z (Santiago/Chile)
Skate punk z 16-letnim stażem na mieszane wokale.
https://www.facebook.com/x608Z

PASTEL DE MIOLOS (Lauro de Freitas/Brazylia)
Punk’owa kapela która to będzie obchodzić 19-tolecie swego istnienia. Muzyka mocno zakorzeniona w starym punku typu Ramones, The Clash, Social Distortion, Dead Kennedys czy Ratos De Porao. Ich teksty dotyczą osobistych spostrzezen na temat szczęścia i dzisiejszej kondycji sceny punk, ale także refleksji na temat statusu kobiet w dzisiejszym społeczeństwie i innych poważnych spraw.
https://www.facebook.com/pages/Pastel-De-Miolos/243795328997646

OZZMOND (Helsinki/Finlandia)
Akustyczny solowy freelancer’owy punk rock, znany ze swoich dziwnych występów. Poraz kolejny w Krakowie, że aż cieżko zliczyć który.
http://www.myspace.com/579691881
http://ozzmond.webs.com/