Miejsce: Gwarek
Cena biletu: 40
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: https://www.facebook.com/events/428673881270641/

Zapraszamy na Guitar Clinic z AMEN gitarzystą zespołu Lordi, autora przeboju Hard Rock Hallelujah, z którym zwyciężyli Eurovision Song Contest w 2006 roku!

AMEN, używający Schecter Guitars oraz Marshall Amplification, pojawi się w pełnym kostiumie – takim samym jak na scenie!
W programie:
– Meet & Greet
– Q & A
– możliwość zrobienia zdjęcia z gitarzystą
– klinika gitarowa
– AMEN zaprezentuje największe hity oraz mniej znane utwory grupy LORDI

Będzie to wyjątkowa okazja do spotkania Starożytnej Mumii Zabójcy z bliska! Okazja – jaka nie zdarza się na koncertach.

AMEN znany jest z ostrych rockowych riffów, melodyjnych solówek oraz w pełni akustycznych utworów nagranych z LORDI.

W 2006 roku grupa wystartowała w Konkursie Piosenki Eurowizji, gdzie nadspodziewanie zdeklasowali popową konkurencję, z utworem „Hard Rock Hallelujah” zdobywając najwyższy wynik punktowy w całej historii tego festiwalu. Na swoim koncie wydawniczym mają osiem albumów studyjnych.

Lordi to fiński hardrockowy zespół powstały w 1996 roku, od samego początku występujący w specjalnie zaprojektowanych strojach, inspirowanych filmami grozy, przez lidera i wokalistę: Mr. Lordiego. Członkowie zespołu bardzo poważnie podchodzą do rzeczy i nigdy nie pojawiają się publicznie bez kostiumów i dbają o swoją prywatność.

Lordi już po wydaniu pierwszego singla „Would You Love a Monsterman?” zyskał dużą popularność w Finlandii, jednak zwrot w karierze zespołu nastąpił po zwycięstwie w 51. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2006 roku. Utwór „Hard Rock Hallelujah” jako jedyny w historii konkursu otrzymał 292 punktów.