Miejsce:
Cena biletu:
Inne zespoły:
Link do wydarzenia na facebook'u: http://facebook.com/1976235895721576

Czas na polskojęzyczne zespoły rockowe!
Polski niezależny ROCK w najlepszej odsłonie!
Na scenie krakowskiego Zet Pe Te wystąpią trzy świetne zespoły, śpiewające piosenki w naszym ojczystym języku!
Jeśli ich znasz, to przyjdź ich wesprzeć, kiedy grają na dużej scenie!
Jeśli ich nie znasz to przyjdź ich poznać!

Alergen!

Już ponad 10 lat na scenie! W 2015 r. zespół ALERGEN obchodził swoje 10 urodziny, z tej okazji do sklepów trafiła druga studyjna płyta zespołu (premiera 20.11.2015 r.)
ALERGEN to krakowski kwartet, który od lat nieprzerwanie funkcjonuje na polskim rynku muzycznym. W świadomości słuchaczy zaistnieli miedzy innymi dzięki świetnym koncertom oraz piosence „Kiedy odejdziesz”, która jeszcze przed premierą pierwszej płyty ( maj 2014 r.) z sukcesem zadebiutowała na liście przebojów „Gorąca 20” Radia Eska. Kolejny kawałek „Gorąca krew” nominowany do Jedynkowego Przeboju Wakacji (2014) Polskiego Radia Jedynka, obecny na listach przebojów w Polsce, UK oraz USA! utwierdziły pozycję zespołu ALERGEN jako jednego z najciekawszych przedstawicieli młodego pokolenia pop/rock! Przeboje Alergenu są chętnie grane przez ogólnopolskie i regionalne stacje radiowe, a sam zespół często zapraszany do programów telewizyjnych. W Listopadzie 2015 r. dzięki głosom internautów i Jury konkursu „Zagraj z Gwiazdami”, zespół zagrał w słynnej hali O2 Arena w Londynie razem z Kombii i Ewą Farną, ponownie w tym samym miejscu zespół pojawili się w maju 2016 rozgrzewając pełną salę podczas koncertu 35 – lecia Lady Pank. Dwa lata z rzędu (2015 i 2016) ALERGEN miał przyjemność wystąpić wśród największych objawień młodego pokolenia podczas TOP STARS FESTIVAL, z którego w tym roku do sklepów muzycznych trafiła okolicznościowa składanka. W sierpniu natomiast mieli ogromną przyjemność zagrać z legendą brytyjskiej sceny – zespołem The Sisters Of Mercy na FESTIWALU LEGEND ROCKA w Dolinie Charlotty!

http://www.zespolalergen.pl/
https://www.facebook.com/alergen.music

Axis Mundi!

Axis Mundi to krakowskie power trio opisujące w wyjątkowy sposób codzienne życie, emocje i relacje. Ich melodyjne piosenki wyróżniają pogodne teksty w języku polskim oraz zwarta kompozycja. W swojej 5 letniej karierze zespół zagrał ponad 80 koncertów. Zdobył nagrody i wyróżnienia na festiwalach i przeglądach (m.in. wyróżnienie i nagroda pieniężna w X edycji Dobrej Strony Rocka w Warszawie, Grand Prix Festiwalu Jeżowe).

W październiku 2017 Axis Mundi przeprowadził akcję przedsprzedaży albumu na portalu Polak Potrafi. Blisko 200 sympatyków wsparło zespół i zebrało kwotę 17.000 złotych. Zespół przeznaczył pieniądze na realizację masteringu w Abbey Road Studios w Londynie oraz teledysku we wrocławskim afrykarium do singla „Uszy i Oczy”.

W ZetPeTe odbędzie się pierwszy koncert promujący ich najnowszą płytę!

https://www.facebook.com/axismundi.krakow

+SUPPORT niespodzianka!

Bilety w dniu koncertu: 39,99 PLN

Kup bilety w atrakcyjnych cenach w przedsprzedaży:
http://colorpalettelabelz.vxm.pl/
– ulgowy (25 lat i mniej) 9.99 PLN !
– cały (26 lat i wiecej) 19.99 PLN !