To właś›nie w Mezcalu odbywają się™ koncerty, imprezy, wystawy, projekcje filmowe z muzyka na żywo. Mamy dla was dwa poziomy, jedno miejsce z dwoma różnymi salami.

Jeszcze tu nie byliś›cie, ale na pewno wrócicie. Jeszcze nie mamy historii, ale to Wy ją stworzycie. Stworzycie ją razem z nami a my razem z Wami przebudzimy Kraków na nowo. Tak jak meksykań„ski Mezcal penetruje wzrok, wę™ch i smak tak my będziemy konsekwentnie Was zaskakiwać. Koncerty, imprezy taneczne i najlepsi DJ-e to tylko część wraże„ń, jakich będziemy Wam regularnie dostarczać‡. Nacieszyć‡ oko i ucho będziecie mogli też oryginalnymi wystawami, projekcjami filmowymi z muzyką na żywo i wieloma innymi wydarzeniami, które będziemy tworzyć z Waszym udział‚em. To wszystko odbywać‡ się™ będzie na dwóch pię™trach kamienicy poł‚ożonej przy ulMeiselsa na krakowskim Kazimierzu, którego nikomu nie trzeba reklamować‡.

Oprócz tego wszystkiego, będzie u nas można po prostu napić‡ siꙠpysznej kawy czy herbaty, spróbować doskonale przyrządzonych drinków i koktajli oraz“ oczywiście€“ w oryginalny sposób podawanych meksykań„skich mezcali, czego nie doświadczycie nigdzie indziej w takiej atmosferze.