Dzienne kalendarium koncertów: 2018/04/07

POZOSTAŁE KONCERTY

Dezerter, Siksa + inni w Krakowie

7 kwietnia 2018 19:00

Dezerter, Siksa + inni Kraków – 07.04.2018 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1 Otwarcie Bram 18:00 Start 19:00 Bilety przedsprzedaż 30zł do 31 grudnia 2017, od 1 stycznia 40 zł, w dniu koncertu 50zł. BILETY KOLEKCJONERSKIE: Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8 Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego … Czytaj dalej

Lej Mi Pół / Zaścianek Kraków / 7.04

7 kwietnia 2018 19:00

Bilety przedsprzedaż: 20 zł W dniu koncertu: 25 zł Online: https://ticketclub.pl/wydarzenia/wydarzenie-muzyczne/lej-mi-pol-klub-zascianek-162/ https://www.ticketmaster.pl/event/5333 Po bilety kolekcjonerskie zapraszamy do: Klub Filutek – Rostafińskiego 10, codziennie od 10:00 oraz Klub Zaścianek – Rostafińskiego 4! Lej Mi Pół rusza w trasę „Wszystkiego Najlepszego Marian Tour” i jak … Czytaj dalej

Raz Dwa Trzy Ważne Piosenki / Kraków/ Klub Studio / 7.4.18

7 kwietnia 2018 20:00

Raz Dwa Trzy „Ważne Piosenki” Klub Studio, ul. Budryka 4 7 kwietnia 2018 / godz. 20:00 / wstęp: 19:00 bilety: ULGOWE: 45 zł (przedsprzedaż) do dnia 31.3 / 55 zł od dnia 1.4 ZWYKŁE: 55 zł (przedsprzedaż) do dnia 31.3 / 65 zł od dnia 1.4 … Czytaj dalej

Koncert Danse Macabre , Electro Fear.

7 kwietnia 2018 20:00

Bilety w cenie 10.00zł do nabycia przed koncertem.

Azyl P – koncert w Kornecie!

7 kwietnia 2018 20:00

Z cyklu Legendy w Kornecie, zapraszamy na koncert formacji Azyl P! Bilety (mocno ograniczona ilość) w cenie 50 zł, do nabycia w Klubie Kornet, codziennie od 16 do 24, zapraszamy 🙂

Andrii Sacheva `Elusive Signs` Live Mix w Szafie!

7 kwietnia 2018 20:00

Elektronika, syntezatory i … SKRZYPCE!!! Andrii Sacheva `Elusive Signs` Live Mix w Cafe Szafe! Andrii Sacheva – muzyk jazzowy, skrzypek i kompozytor, który pochodzi z Ukrainy, a obecnie mieszka w Krakowie. Jest absolwentem Instytutu Jazzu na Akademii Muzycznej im. K.Szymanowskiego w Katowicach. Jego pierwszy EP „Elusive Signs” nagrany w stylu muzyki … Czytaj dalej

The Hello 5

7 kwietnia 2018 21:00

Zapraszamy !!! Feel very invited !!!

Trio jazzowe Batorski & Pawlik & Radecki

7 kwietnia 2018 21:00

W klubie Chicago zagrają Marek Batorski – saksofon, Marian Pawlik- bas, Benek Radecki – perkusja. Są to znani muzycy, którzy grali z wieloma gwiazdami muzyki jazzowej ale nie tylko m.in. Zbigniew Wodecki, Andrzej Zaucha, Janusz Muniak. Będzie to koncert wyjątkowy ze wzgledu na program autorski oraz standardy jazzowe. Zespół występował … Czytaj dalej