Dzienne kalendarium koncertów: 2018/03/16

Fate Mystified, Slave Away / Apoteka Pub / Kraków

16 marca 2018 19:00

Fate Mystified wraca ze zdwojoną siłą, rozpoczynając całkiem nowy etap. Na koncercie promowany będzie pierwszy album zespołu ale już w nowym składzie Fate: Jakub Modrzecki (gitara), Jakub Rosiak (bas), Paweł Szalik (perkusja), Marcin Potoniec (gitara). Nie zabraknie jednak także nowych kompozycji. Zapraszamy! Razem z Fate … Czytaj dalej

Koncert: Vinyl Rhythm

16 marca 2018 19:00

VINYL RHYTHM Zespół rock and rollowy założony przez krakowskich muzyków, których połączyła wspólna idea odtwarzania niepowtarzalnego brzmienia anglo-amerykańskiej muzyki przełomu lat 50 i 60 – tych XX wieku. Na repertuar zespołu składają się standardy ówczesnego okresu emanujące charakterystycznym brzmieniem dźwięku utrwalonego na płytach … Czytaj dalej

Daniel Spaleniak – koncert w Dworku Białoprądnickim – Kraków

16 marca 2018 20:00

Daniel Spaleniak To 25-letni artysta pochodzący z Kalisza. Jego eteryczne, bluesowo-folkowe, ocierające się o oniryzm utwory wzbudziły zainteresowanie na amerykańskim rynku. W związku z tym jego piosenkę „Back Home” można usłyszeć w telewizyjnym kryminalnym serialu „Elementary”, a „Why” w popularnej produkcji „The Path”. Daniel jest człowiekiem, który lubi grać … Czytaj dalej

Miuosh x FDG. Orkiestra / Klub Kwadrat, Kraków

16 marca 2018 20:00

Już 16 marca Miuosh x FDG. Orkiestra! ponownie zawitają do Klub Studencki Kwadrat! Sprawdźcie krótkie video z listopadowego koncertu od „SOLO Gki”, było naprawdę niesamowicie! wejście: 20.00 start koncertu: 22.00 wjazd:39/45/49 zł miejsce: Klub Studencki Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1, Kraków Nowe aranżacje, nowa energia … Czytaj dalej

Bracia Figo Fagot / Kraków / Klub Studio / 16.3.18

16 marca 2018 20:00

Bracia Figo Fagot / 16 marca 2018 / godz. 20:00 Klub Studio, Ul. Budryka 4 bilety: 45 zł – przedsprzedaż do 5.3; 55 zł – od 6.3 i w dniu koncertu. online: https://ticketclub.pl/wydarzenia/wydarzenie-muzyczne/bracia-figo-fagot-klub-studio-152/ https://www.ebilet.pl/muzyka/disco-polo/bracia-figo-fagot/ ****** Ten zespół to fenomen. Początkowo istniał tylko w TV, ale na prośby fanów nagrał … Czytaj dalej

Daniel Spaleniak – koncert w Dworku Białoprądnickim

16 marca 2018 20:00
20 zł
  • Daniel Spaleniak

Daniel SpaleniakTo 25-letni artysta pochodzący z Kalisza. Jego eteryczne, bluesowo-folkowe, ocierające się o oniryzm utwory wzbudziły zainteresowanie na amerykańskim rynku. W związku z tym jego piosenkę „Back Home” można usłyszeć w telewizyjnym kryminalnym serialu „Elementary”, a „Why” w popularnej produkcji „The Path”.Daniel jest człowiekiem, który lubi grać na gitarze, po prostu. I skoro … Czytaj dalej

No Brotners – koncert w Kornecie!

16 marca 2018 20:00

Baw się razem z nami w Klubie Kornet!

16 marca 2018 20:00
10
  • Weronika Boczek z zespołem

Weronika Boczek z zespołem ponownie na deskach Szafowej Sceny!Wokal, piano, flet, wiolonczela i skrzypce skąpane w liryczno-akustycznych brzmieniach. Klimat wprost idealny na wyciszenie się po ciężkim tygodniu pracy i błogie rozpoczęcie weekendu.Kim jest Weronika?Jej piosenki mogliście usłyszeć w Szafie we wrześniu zeszłego roku. Prawda jest taka, że Weronika na 4. urodziny … Czytaj dalej

Weronika Boczek z zespołem // koncert!

16 marca 2018 20:00

Weronika Boczek z zespołem ponownie na deskach Szafowej Sceny! Wokal, piano, flet, wiolonczela i skrzypce skąpane w liryczno-akustycznych brzmieniach. Klimat wprost idealny na wyciszenie się po ciężkim tygodniu pracy i błogie rozpoczęcie weekendu. Kim jest Weronika? Jej piosenki mogliście usłyszeć w Szafie we wrześniu zeszłego roku. Prawda jest taka, … Czytaj dalej