Dzienne kalendarium koncertów: 2018/03/09

POZOSTAŁE KONCERTY

Young Igi ★ Buzi Tour / Koncert / Kraków

9 marca 2018 17:30

Young Igi rusza w pierwszą trasę koncertową po Polsce. 18-latek z Gdyni, nazywany też najświeższym auto-tunem w kraju, zdążył już sporo namieszać na rodzimej scenie. W 2017 numery z jego debiutanckiej płyty, wydanej praktycznie bez promocji i wsparcia wielkich wytwórni, wykręcały po kilkanaście milionów na Youtubie. Wszystko wskazuje na to, że 2018 … Czytaj dalej

Koncert: The Aspect Projedt (pop rock, Norsko)

9 marca 2018 19:00

THE ASPECT PROJECT (pop rock, Norsko) www.facebook.com/pg/ASPECTPROJECT

Patologia i Azotox w Apoteka Pub

9 marca 2018 19:00

Wjazd 15 Więcej info niebawem

Illusion „Anhedonia” / 9.03 / Kwadrat, Kraków

9 marca 2018 19:30

Illusion zaprezentował pierwszy singiel „Kto jest winien?”, który zapowiada nową, pierwszą od 4 lat, płytę. W marcu album pod tytułem „Anhedonia” trafi na sklepowe półki, a zespół ruszy w trasę koncertową! Illusion – TRASA „ANHEDONIA” 09.03, g.19:30 Kraków / Klub Studencki Kwadrat Bilety: 55 – https://pwevents.pl/bilety/illusion–trasa-anhedonia/581/123 60 … Czytaj dalej

Marika // koncert w klubie Gwarek

9 marca 2018 20:00

Już 09.03 w piątek w klubie Gwarek zaśpiewa dla Was Marika! Będzie to koncert kameralny, Marika wystąpi w duecie. Zaśpiewa piosenki z ostatniej płyty, a także przeboje ze swoich starszych albumów w wyjątkowych aranżacjach. Marika Marta Kosakowska to autorka słów i muzyki, artystka sceniczna, która ostatnim albumem dokonała stylistycznego przełomu w swojej … Czytaj dalej

Super koncert w Kornecie! :-)

9 marca 2018 20:00

Maciek Czernecki show w Klubie Kornet!

BalkanArtz – zaprasza na koncert do Oliwa pub

9 marca 2018 20:30

BalkanArtz to projekt muzyczny inspirowany muzyką rumuńską, bałkańską, węgierską i cygańską. Powstał w 2015 roku z połączenia fascynacji i doświadczeń muzycznych Olgi, Adama, Marcina i Nikolaya. Dzięki różnorodności ich zainteresowań, podczas koncertów BalkanArtz elementy muzyki ludowej łączą się z rock’n’rollem, darbuka wchodzi w dialog z gitarą basową, a sevdalinki wybrzmiewają … Czytaj dalej

MYŚLI w Chicago Jazz