Dzienne kalendarium koncertów: 2018/01/26

POZOSTAŁE KONCERTY

Queen Tribute

26 stycznia 2018 19:00
45-60 zł

Nieśmiertelne przeboje grupy Queen w wykonaniu gwiazd musicalu „Rapsodia z Demonem” z warszawskiego Teatru Rampa staną na scenie VARIETE w Nowym Roku! Wystąpią przed Państwem: Kuba Molęda, Jakub Wocial oraz Sebastian Machalskiw towarzystwie czołowych polskich muzyków – Michała Sitarskiego, Pawła Grudniaka, Michała Polubca, Adama Krama i Jana Stokłosy (kierownictwo muzyczne). Musical „Rapsodia … Czytaj dalej

Atmasfera – Cugowscy | Kraków

26 stycznia 2018 19:00

Zespół CUGOWSCY to nowy muzyczny projekt Krzysztofa Cugowskiego, wieloletniego frontmana Budki Suflera i jego synów – Piotra i Wojciech tworzących grupę Bracia. Krzysztof Cugowski rozpoczął muzyczną drogę ponad 40 lat temu zakładając zespół, który na stałe wpisał się do historii polskiego rocka. Piotr i Wojciech Cugowscy … Czytaj dalej

Warfist / Temple Desecration / Rites of Daath / Incinerator

26 stycznia 2018 19:00

WARFIST / TEMPLE DESECRATION / RITES OF DAATH / INCINERATOR to skład, który będziecie mogli zobaczyć 26.01.2018 w Zaścianku. Bilety w cenie przedsprzedaży 25 zł,w dniu koncertu 35 zł. PRZEDSPRZEDAŻ: https://sklep.ebilet.pl/15481123719086123 WARFIST (Zielona Góra) – co zapowie Warfist lepiej niż grany przez nich wulgarny … Czytaj dalej

Odkrywka – Cornfield

26 stycznia 2018 19:00

Są młodzi, energiczni i bardzo zdolni! Odkryjecie ich podczas Odkrywki 🙂 Cornfield to formacja związane z SIEMACHA Spot (Kraków, Bonarka) – połączyła ich muzyka, z którą pragną iść przez świat. Pochodzą z różnych środowisk, co wprowadza do zespołu różnorodność i kreatywność. Mają w sobie nawzajem przyjaciół, dlatego chęć … Czytaj dalej

Huta Metalu w Apoteka Pub

26 stycznia 2018 19:00

Zapraszamy na koncert Szkoły Muzycznej Huta Metalu. Na scenie zobaczycie: Out Of Blues Rock Arteries False Prophet 26ty Styczeń 2018, Apoteka Pub, Godz. 19:00 Wstęp WOLNY!

Znienacka Projekt w Starym Porcie

26 stycznia 2018 20:00

„Może „Znienacka”? – usłyszałem w słuchawce słowa wypowiedziane przez Bartka. Tak wykluła się nazwa dla zespołu, który tworzyliśmy wtedy w trójkę: Ania Dębicka, Bartek Kiszczak i ja Sławek Cygan. Z czasem odkryliśmy, że nazwa ta nie ma odpowiednika angielskiego, a jeżeli kiedyś będzie trzeba … ? Stąd … Czytaj dalej

The Test Pilots (support The Harpagans)

26 stycznia 2018 20:00

The Test Pilots to szwedzkie trio z Gothenburga. Zespół gra nowoczesne psychobilly wyraźnie inspirowane i nawiązujące do rockabilly; sam opisuje swoją twórczość jako „muzykę rockin’ billy 21 wieku”. Grupa powstała w 2012 roku, a w roku 2015 wydała bardzo dobrze przyjętą debiutancką płytę „Parachute Party”. Obecnie zespół … Czytaj dalej

Znienacka Projekt w Starym Porcie

26 stycznia 2018 20:00

„Może „Znienacka”? – usłyszałem w słuchawce słowa wypowiedziane przez Bartka. Tak wykluła się nazwa dla zespołu, który tworzyliśmy wtedy w trójkę: Ania Dębicka, Bartek Kiszczak i ja Sławek Cygan. Z czasem odkryliśmy, że nazwa ta nie ma odpowiednika angielskiego, a jeżeli kiedyś będzie trzeba … ? Stąd … Czytaj dalej

Limboski solo vs David Bowie – koncert w Szafie!

26 stycznia 2018 20:00

Niewątpliwie – to będzie czad! Otóż, już niebawem na szafowej scenie wystąpi… LIMBOSKI, który zmierzy się z twórczością DAVIDA BOWIE’GO!!! Zaprezentuje również swoje autorskie utwory, w tym znane z emisji w radiowej Trójce nagrania: „Świat to kwiat” i „W trawie”. LIMBOSKI od lat pozostaje aktywny na polskiej scenie alternatywnej. O sobie mówi, … Czytaj dalej

Old Mess – koncert bluesowy w Kornecie :)

26 stycznia 2018 20:00

Baw się razem z nami w Kornecie! 🙂 Wstęp wolny 🙂