Dzienne kalendarium koncertów: 2015/09/26

POZOSTAŁE KONCERTY

Najprzyjemniejsi

26 września 2015 2:00

Siedem miesięcy po spektakularnym debiucie Najprzyjemniejsi ponownie w Pięknym Psie. Więcej informacji lada moment.

NECROPARTY vol 5 DEMENTED ARE GO / Green Monster / Bombat Belus w Krakowie!

26 września 2015 17:00

NECROPARTY vol 5 DEMENTED ARE GO / Green Monster / Bombat Belus w Krakowie! Długo kazaliśmy czekać na kolejna edycje #Necroparty ale z pewnością było warto! 26 września w Krakowie będzie ponownie okazja przeżyć niezapomniana imprezę wśród zombiaków, truposzy i innych stworzeń z piekła rodem. Na scenie debiut … Czytaj dalej

Urodziny Jacka Danielsa: HEART ATTACK

26 września 2015 19:00

Witajcie! Ostatnia impreza z Jackiem okazała się strzałem w dziesiątkę. Uznaliśmy więc, że należy pójść za ciosem i organizujemy Jackowi w naszym klubie urodziny. Czego możecie się spodziewać? Otóż na pewno zobaczycie znajome twarze z ostatniej imprezy, a mianowicie naszych przyjaciół z HEART ATTACK ! Chłopaki w towarzystwie dwóch innych kapel … Czytaj dalej

Aire Andaluz

26 września 2015 20:00

Zespół flamenco Aire Andaluz powstał w Krakowie wiosną 2001 roku. Wykonujemy tradycyjne style flamenco, sevillanas, rumby i muzykę latynoamerykańską, przede wszystkim kubańską, meksykańską i kolumbijską. wstęp wolny

Posthumous Blasphemer, ROD + support

26 września 2015 20:00

26 września w pubie Grodzka 42 nastąpi potężne metalowe uderzenie!! Zagrają kapele które na żywo demolują publike niczym Gołota, i wierzcie mi -będzie sie działo!! Zagrają: POSTHUMOUS BLASPHEMER – brutal technical death metal/ Mińsk (Białoruś) Deathmetalowe comando z Białorusi na światowym poziomie! Zawitają do Krakowa w ramach … Czytaj dalej

Laura Cygne

26 września 2015 20:00
20/30
  • Laura Cygne

Blusowa Artystka z Florydy. Na rynku muzycznym od 10 lat. Nagrała dwie płyty „oświetlania” (Eugene Weekly) „Spalić duszę” (SLO New Times) w zeszłym roku jej album wygrał w Solo Competition Telluride Blues & Brews Festival oraz Eddie Owena znanego Songwriter Shootout w Atlancie. Bilety dostępne w lokalu w cenie … Czytaj dalej

The Flash!

26 września 2015 20:00

W oczekiwaniu na Krakowską Jesień Jazzową 2015 – trochę jazzu z punkowym zadziorem. The Flash! powstał w 2014 roku w Krakowie z inicjatywy Sławomira Pezdy. W skład zespołu wchodzą: Sławomir Pezda – saksofon tenorowy, Kuba Dworak – gitara basowa Max Olszewski – perkusja. Formacja wykonuje przede wszystkim … Czytaj dalej

Koncert – Mr. Wolf (Tells the Time)

26 września 2015 20:00

Marek Wilk – independent artist expressing himself through songs, based in Krakow, Poland https://m.facebook.com/profile.php?id=424727531012525 Start: 20:00 Wstęp wolny!

OPOLOPO, MR KRIME

26 września 2015 21:00

Już 26 września progi Forum Przestrzenie po raz drugi odwiedzi OPOLOPO. Urodzony na Węgrzech, ale na co dzień mieszkający w Szwecji Peter Major jest przede wszystkim znakomitym producentem, remixerem, ale również świetnym dj’em. W języku Yoruba Opolopo oznacza „wiele” i to bardzo dobrze określe muzyczną drogę … Czytaj dalej

PAWEŁ KACZMARCZYK FEAT. SZYMON KAMYKOWSKI – DIRECTIONS IN MUSIC: MICHAEL BRECKER @ HARRIS